1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Gül ve Haç Kardeşliği Pdf indir

Gül ve Haç Kardeşliği Pdf indir
0

Gül ve Haç Kardeşliği pdf indir, Politika/Araştırma türünde kaleme alınan Gül ve Haç Kardeşliği kitap ile ilgili özet bilgiler. Gül ve Haç Kardeşliği kitabı yazar Aytunç Altındal tarafından kaleme alınmıştır. Gül ve Haç Kardeşliği kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2015 ebatında olan Gül ve Haç Kardeşliği kitabın Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Gül ve Haç Kardeşliği pdf oku, Gül ve Haç Kardeşliği PDF yandex, Gül ve Haç Kardeşliği PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Gül ve Haç Kardeşliği PDF Oku

Aytunç Altındal, GÜL VE HAÇ KARDEŞLİĞİ’nde Avrupa Birliği’nin Türkiye’de hiç bilinmeyen “gnostik-masonik” yüzünü ve özünü anlatıyor. Bugünkü Avrupa Birliği’ni kuran fikirlerin hangi gizli örgütlerce ne zaman ve nasıl ortaya atıldıklarını, Avrupa Birliği’nde kullanılan sembollerin, örneğin 12 yıldızlı bayrağın gerçekte neyin sembolü olduğunu açıklıyor.

“Göze görünmeden” hayatlarımıza yön veren gizli bireyleri, örgütleri ve bunların Türkiye bağlantılarını, ismen GÜL VE HAÇ KARDEŞLİĞİ’nde okuyacaksınız.

“Gül ve Haç Kardeşliği, Tapınak Şövalyeleri ve masonlar 18. yüzyıldan bu yana ortak (syncretic) bir strateji izleyerek Avrupa Birliği’ni kurmaya çalışmaktadırlar. Söz konusu üç gizli örgütün üç locası son yüzsenedir özellikle Avrupa siyasetinin ‘perde arkasındaki’ en kuvvetli temsilcileridirler.”