Pdf Kitap Arşivi

Başkomutan – Emsalsiz Lider Pdf indir

Başkomutan – Emsalsiz Lider pdf indir, Tarih türünde kaleme alınan Başkomutan – Emsalsiz Lider kitap ile ilgili özet bilgiler. Başkomutan – Emsalsiz Lider kitabı yazar Ahmet Yavuz tarafından kaleme alınmıştır. Başkomutan – Emsalsiz Lider kitabı 584 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 23 ebatında olan Başkomutan – Emsalsiz Lider kitabın 1. Basım Kırmızı Kedi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Başkomutan – Emsalsiz Lider pdf oku, Başkomutan – Emsalsiz Lider PDF yandex, Başkomutan – Emsalsiz Lider PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Başkomutan – Emsalsiz Lider PDF Oku

Başkomutan kitabı, Türk milletinin varoluş mücadelesini Mustafa Kemal’in askeri kariyerini izleyerek anlatıyor. Onun hangi kritik zamanda, hangi hayati kararı, nelere dayanarak aldığını ve bunların sonuçlarını tartışıyor.

Sadece siyasi durum ve güç ilişkileri yönünden değil, arazi bilgisi ve insan psikolojisi yönünden da Mustafa Kemal’in tercih ve aksiyonlarını analiz ediyor.

Ahmet Yavuz bizi hem arazide hem arşivlerde bir zaman yolculuğuna çıkarıyor ama ayaklarımızı bugüne bastırarak… Mustafa Kemal’in izinde bugünü daha iyi anlamak, onu geleceğe taşımak için.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu