1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Bağırmayan Anne Baba Olmak Pdf indir

Bağırmayan Anne Baba Olmak Pdf indir
0

Bağırmayan Anne Baba Olmak pdf indir, Aile Çocuk türünde kaleme alınan Bağırmayan Anne Baba Olmak kitap ile ilgili özet bilgiler. Bağırmayan Anne Baba Olmak kitabı yazar Hal Edward Runkel tarafından kaleme alınmıştır. Bağırmayan Anne Baba Olmak kitabı 14×21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Bağırmayan Anne Baba Olmak kitabın Ciltsiz Aganta Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bağırmayan Anne Baba Olmak pdf oku, Bağırmayan Anne Baba Olmak PDF yandex, Bağırmayan Anne Baba Olmak PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bağırmayan Anne Baba Olmak PDF Oku

Anne babaların aileleri için istediği aşağı yukarı aynıdır: sakin, karşılıklı saygı ve sevgiye dayalı bir aile ortamı.

Bağırmayan Anne Baba Olmak şiddetsiz iletişimi anlatıyor. Hal Edward Runkel dünyayı ilişki ilişki, sıra sıra sakinleştireceğine inanıyor. Yeni bir metot, “üç günde çocuğunuzu nasıl muma çevirirsiniz” türünden bir ebeveynlik yöntemi sunmuyor. Aksine, kendinize odaklandığınızda ve böylece sakin kalabildiğinizde yaşamakta olduğunuz poblemleri hiç yaşamayacağınızı dile getiriyor.

Önerileri uygulamak size yalnızca çocuklarınızla ilişkilerinizde değil, tüm ilişkilerinizde faydalı olacak. Yeni bir bakış açısı kazanacaksınız ve bu pencereden baktığınızda sizi zorlayan sorunlar bambaşka görünecek.

Bağırmadan, öfkelenmeden, “hadi” demeden çocuk büyütmek olabilecek, denemeye ne dersiniz?