1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Dahi Çocuk-1.Sınıflar İçin Bilsem Deneme Sınavı Pdf indir

Dahi Çocuk-1.Sınıflar İçin Bilsem Deneme Sınavı Pdf indir
0

Dahi Çocuk-1.Sınıflar İçin Bilsem Deneme Sınavı pdf indir, Ders Kitapları/Testler türünde kaleme alınan Dahi Çocuk-1.Sınıflar İçin Bilsem Deneme Sınavı kitap ile ilgili özet bilgiler. Dahi Çocuk-1.Sınıflar İçin Bilsem Deneme Sınavı kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Dahi Çocuk-1.Sınıflar İçin Bilsem Deneme Sınavı kitabı 19,5 x 27,5 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Dahi Çocuk-1.Sınıflar İçin Bilsem Deneme Sınavı kitabın Altın Nokta Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dahi Çocuk-1.Sınıflar İçin Bilsem Deneme Sınavı pdf oku, Dahi Çocuk-1.Sınıflar İçin Bilsem Deneme Sınavı PDF yandex, Dahi Çocuk-1.Sınıflar İçin Bilsem Deneme Sınavı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dahi Çocuk-1.Sınıflar İçin Bilsem Deneme Sınavı PDF Oku

Arka Kapak Yazısı

 

 

1. Sınıflar İçin Dahi Çocuk Bilsem Deneme Sınavı

Kitabımız: BİLSEM Hazırlık olarak hazırlanmıştır. Dikkat Geliştirme, IQ, Şekil Yeteneği içermektedir.

Ülkemizde üstün kabiliyetli çocuklara ve gençlere kabiliyetlerini geliştirme imkânları sunmak örgün eğitimle çok zordur ve bu alanda büyük boşluk oluşmuştur. Bu boşluğu doldurmak maksadıyla Bilim Sanat Merkezleri (BİLSEM) kurulmuştur. BİLSEM, üstün zekâlı ve özel kabiliyetli öğrencilerin (resim, müzik ve genel zihinsel yetenek) örgün eğitim kurumlarındaki eğitimlerini aksatmayacak biçimde bireysel kabiliyetlerinin farkında olmalarına, kapasitelerini geliştirerek en üst düzeyde kullanmalarına ve onların erken dönem bilim ve sanat insanları olarak yetişmelerine olanak sağlayan özel eğitim kurumlarıdır.

Üstün kabiliyetli öğrenciler için hazırladığımız kitabımızda şekil kabiliyeti, sayısal yetenek, sözel yetenek. soruları ile öğrencinin öğrendiklerini pekiştirmesi amaçlanmıştır. Öğrencilerimizin yaş ve ihtiyaç özellikleri dikkate alınarak tipik standart testler yerine resim, şekil ve sembollerle desteklenmiş görsel sorular hazırlanmıştır. Geleceğin bilim bireylerinın hoşuna gideceğini düşündüğümüz kitabımızın faydalı olması temennisiyle…