1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Problem Çözmeyi Öğreniyorum 2.Sınıf Pdf indir

Problem Çözmeyi Öğreniyorum 2.Sınıf Pdf indir
0

Problem Çözmeyi Öğreniyorum 2.Sınıf pdf indir, Ders Kitapları/Testler türünde kaleme alınan Problem Çözmeyi Öğreniyorum 2.Sınıf kitap ile ilgili özet bilgiler. Problem Çözmeyi Öğreniyorum 2.Sınıf kitabı yazar Tolga Efe Güvener tarafından kaleme alınmıştır. Problem Çözmeyi Öğreniyorum 2.Sınıf kitabı 21 x 29,5 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Problem Çözmeyi Öğreniyorum 2.Sınıf kitabın Ciltsiz Akademi Çocuk tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Problem Çözmeyi Öğreniyorum 2.Sınıf pdf oku, Problem Çözmeyi Öğreniyorum 2.Sınıf PDF yandex, Problem Çözmeyi Öğreniyorum 2.Sınıf PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Problem Çözmeyi Öğreniyorum 2.Sınıf PDF Oku

Okul öncesinden bu yana düşünme becerileri ve yaratıcılık edinimleri, Matematik Okuryazarlığı kazanmada mühim rol oynar. Uluslararası TIMMS ve PISA gibi uygulamalarda ilk üçe giren ülkelerin temel eğitimlerine bakıldığında bu yargının doğruluğu ispatlanır. 

Sonuçtan çok süreci önemseyen etkinliklere dayanan bu kitapta, her konuyla alakalı farklı soru tarzlarının düşünme aşamalarını -modelleme, çözümlü örnekler, uygulamalar- göreceksiniz.

Problem Çözmeyi Öğreniyorum, hemen sonuca ulaşmak yerine, sizlerin modelleme, yani sorudaki verileri şekillerle ifade etme ve yönlendirici sorularla değişik yöntemler geliştirme başarınızı geliştirmeyi amaçlamıştır. Unutmayın, problem çözebilmenin yolu problem çözmeyi öğrenmekten geçer.