Pdf Kitap Arşivi

Astrolojik Mucize Rehberi Pdf indir

Astrolojik Mucize Rehberi pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan Astrolojik Mucize Rehberi kitap ile ilgili özet bilgiler. Astrolojik Mucize Rehberi kitabı yazar Elif Bozkurter tarafından kaleme alınmıştır. Astrolojik Mucize Rehberi kitabı 240 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Astrolojik Mucize Rehberi kitabın 1. Basım Mona tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Astrolojik Mucize Rehberi pdf oku, Astrolojik Mucize Rehberi PDF yandex, Astrolojik Mucize Rehberi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Astrolojik Mucize Rehberi PDF Oku

Sen bir mucizesin!
Astrolojinin ve kadim bilgilerin ışığında kendini keşfet…

Hepimiz geleceğimizi merak ederiz. Acaba başımıza neler gelecek, neler yaşayacağız, bizi yaşam yolumuzda neler bekliyor, bir tür içgüdüyle önceden bilmek ve hazırlıklı olmak istedik. İlkçağlardan günümüze kadar bu anlamda insanlık bir çok yola başvurmuştur ve bunlardan bir diğeride yıldızların kılavuzluğu olan astrolojidir.

Bunun ötesinde gezegenlerin ve yıldızların rehberliğinde yaşamımızda sürekli olarak kendini tekrar eden kısır döngüleri kırmaya, yaşadığımız kaos dolu dünya çapında stresimizi atmamıza yol gösterecek çalışmalarla ve yapacağımız ufak değişikliklerle yaşamımızın kontrolünü̈ elimize alabilir; zayıf yanlarımızı gerek taşlar, gerek kendimize uygun yoga duruşları veya zorlu gezegen transitleri ve Retrolarında uygulayacağımız basit uygulamalarla güçlendirebilir; hem kendimiz hem de etrafımızdaki insanlarla uyum içinde ve dengede kalarak yaşayabiliriz. Böylelikle tekâmüle giden yolda da yıldızlarla aynı dili konuşarak farkındalığımızı artırarak daha derin bir bilinç düzeysine ulaşabiliriz.

Elif Bozkurter, Astrolojik Mucize Rehberi adlı kitabında, yıldızların ve gezegenlerin rehberliğinde bizi kendi içimizde bir yolculuğa çıkararak, içimizdeki gücü̈ keşfetmeye ve kendimizden aldığımız güçle yaşamımızda gerçekleştireceğimiz sihirli dokunuşlarla yaşanacak mucizeleri kucaklamaveyavet ediyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu