1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Hokus Pokus Diplodokus-Dünyanın İlk Sihirbazı Pdf indir

Hokus Pokus Diplodokus-Dünyanın İlk Sihirbazı Pdf indir
0

Hokus Pokus Diplodokus-Dünyanın İlk Sihirbazı pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan Hokus Pokus Diplodokus-Dünyanın İlk Sihirbazı kitap ile ilgili özet bilgiler. Hokus Pokus Diplodokus-Dünyanın İlk Sihirbazı kitabı yazar Steve Howson tarafından kaleme alınmıştır. Hokus Pokus Diplodokus-Dünyanın İlk Sihirbazı kitabı 26 X 26,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Hokus Pokus Diplodokus-Dünyanın İlk Sihirbazı kitabın İndigo Çocuk tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hokus Pokus Diplodokus-Dünyanın İlk Sihirbazı pdf oku, Hokus Pokus Diplodokus-Dünyanın İlk Sihirbazı PDF yandex, Hokus Pokus Diplodokus-Dünyanın İlk Sihirbazı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hokus Pokus Diplodokus-Dünyanın İlk Sihirbazı PDF Oku

Hokus Pokus Diplodokus – Dünyanın İlk Sihirbazı

Hokus Pokus Diplodokus bundan tam 150 milyon yıl önce dünyaya geldi. Yumurtadan çıktığı andan bu yana Hokus’un değişik bir dinozor bulunacağı belliydi. Hokus, doğar doğmaz hapşırmış ve yumurtasının kabukları gürültülü bir POFFF! sesi çıkararak ortadan kaybolmuştu!

Hokus, dünyanın ilk sihirbazıydı!

Hokus büyüdükçe kabiliyetleri de gelişti, ünü bataklığın dört bir yanına yayıldı. Doğum gününde  gerçekleştireceği büyük gösteride dinozorları büyük bir sürpriz bekliyordu!

 Dinozorlar ile ilgili bilgi edinme ve hayal gücünü geliştirme üzerine harika bir hikâye!

 

Serinin Diğer Kitapları;

 

Safari Park’ta Dev Pancar Çılgınlığı

Yeni Kütüphaneci

Siyah Beyazlılar Kulübü

Taş Devri Modası

Altın Yıldız Yarışması

Dünyanın En Tembel Atı: Rüzgar

Mırmır’ın Sihirli Bıyıkları