Edebiyat Kitapları

Aldatmak Pdf indir

Aldatmak pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Aldatmak kitap ile ilgili özet bilgiler. Aldatmak kitabı yazar Paulo Coelho tarafından kaleme alınmıştır. Aldatmak kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2014 ile basılmıştır. ebatında olan Aldatmak kitabın Can Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Aldatmak pdf oku, Aldatmak PDF yandex, Aldatmak PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Aldatmak PDF Oku

… yaşadığım sokak, sokak lambaları, şu an içinde bulunduğum ev, salondaki mobilyalar, bir gün hepsi ortadan kaybolacak… tıpkı bedenim gibi. Ama bir şey var ki kâinatın ruhunda iz bırakacak: sevgim. Linda bunun bunun yanındalıklı bir yaşama sahip olduğunun bilincinde. Yine de her sabah yeni bir güne açtığı gözlerini hemen kapayası geliyor. Arkadaşları ilaç kullanmasını öneriyor. Oysa Linda’nın istediği hissizleşmek değil, yaşadığını hissetmek…

Çünkü yaşamak sevmektir. Paulo Coelho Aldatmak’ta diğer kitaplarından farklı olarak kışkırtıcı, tene dokunan ve tutku dolu bir hikâyeyle çıkıyor okurun karşısına. Her şeyin olabilecekmüş gibi sunulduğu bir dünya çapında, imkânsız aşkın izini sürüyor. Ruhun kuytularında kaybolmaya çekinmeden… Ne de olsa arada bir kim bulunduğumuzu bulmamız için kendimizi kaybetmemiz gerekir.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 275

Baskı Yılı: 2014

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 231

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Can Yayınları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu