1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Abim Deniz Albüm Pdf indir

Abim Deniz Albüm Pdf indir
0

Abim Deniz Albüm pdf indir, Fotograf Prestij türünde kaleme alınan Abim Deniz Albüm kitap ile ilgili özet bilgiler. Abim Deniz Albüm kitabı yazar Can Dündar tarafından kaleme alınmıştır. Abim Deniz Albüm kitabı sayfadan oluşmakta olup ile basılmıştır. ebatında olan Abim Deniz Albüm kitabın Can Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Abim Deniz Albüm pdf oku, Abim Deniz Albüm PDF yandex, Abim Deniz Albüm PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Abim Deniz Albüm PDF Oku

“Bu kitapta Deniz’in durgun, fırtınalı, keyifli, dalgalı durumlarını ve yer yer derinliklerini bulacaksınız. Neden bugün hâlâ on binlerce çocuğun adında yaşadığını, her kesim tarafından sevilip sayıldığını, ölüm yıldönümlerinde nasıl olup da her sene biraz daha büyüyen kalabalıklar toplandığını, her direnişte, her mitingde isminin niçin ısrarla anıldığını, neden Gezi Direnişi patladığında AKM’nin en görünür yerine onun posterinin asıldığını daha iyi anlayacaksınız.”

Bugüne kadar özenle saklanan fotoğraflar, mektuplar ve belgeler, Can Dündar’ın işinde uzman gazeteciliği ve Deniz’in senelerca sessiz kalan kardeşi Hamdi Gezmiş’in tanıklığıyla birlikte ilk defa bu kitapta gün yüzüne çıkıyor.

Devrim ideali peşinde fedakârca koşturmuş bir kuşağı ve dönemin siyasi atmosferini ortaya koyan Abim Deniz, Denizlerin “onurlu ve cesur” duruşlarına içten bir selam…

Sayfa Sayısı: 480

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Can Yayınları