1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

2022 Astro Rehber – Ajanda Pdf indir

2022 Astro Rehber – Ajanda Pdf indir
0

2022 Astro Rehber – Ajanda pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan 2022 Astro Rehber – Ajanda kitap ile ilgili özet bilgiler. 2022 Astro Rehber – Ajanda kitabı yazar Gülşah Bircan tarafından kaleme alınmıştır. 2022 Astro Rehber – Ajanda kitabı 257 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2021 ebatında olan 2022 Astro Rehber – Ajanda kitabın Türkçe Papirüs Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda 2022 Astro Rehber – Ajanda pdf oku, 2022 Astro Rehber – Ajanda PDF yandex, 2022 Astro Rehber – Ajanda PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

2022 Astro Rehber – Ajanda PDF Oku

“retrolar, ritüeller, şanslı günler…”
Gün gün astrolojik yorumlar.
Kadim astrologlar astrolojiyi çoğunlukla doğru zamanda doğru işi yapmak yani zamanın değerinden yararlanmak için kullanmışlar. Bu hususta da en mühim rehberimiz Ay. Ayın hareketlerine göre bir şeyleri başlatmış yahut hasat etmişlerdir.
Tohumu doğru zamanda ekmek, yukarı doğru filizlenirken, aşağı doğru da daha kuvvetli köklenmesine vesile olur. Neyi ne zaman hasat edeceğimizi bilmek de ürünlerimiz çürümeden, toplamımıza vesile olur. Bazı zaman doğru zamanı bilmeden yaptığımız bir görüşme, başvuru uzun süre sonuç vermeyebilir. Her zaman yaptığımız yemeğe eksik malzeme koyduğumuzu fark etmez hatta yemeği yakabiliriz. Yanlış tarihe bilet almış, uçağı kaçırmış, o sabah o otobüse binememiş, acelemiz olduğu halde bir türlü taksi bulamamışızdır. Ya da o gün öfkemizi kontrol edemediğimizden hiç istemediğimiz şeyler yapmışsızdır. “Yukarıda ne varsa aşağıda o mevcuttur.” O zaman yukarıda ne olduğunu bilirsek hem güçleniriz hem de doğru zamanda doğru adımları atarak, istediğimiz sonuçları, kendi potansiyelimiz dâhilinde alabiliriz.