1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Kibrit Çöpü Mezarlığı-Ölüme Fısıldayan Adam 2 Pdf indir

Kibrit Çöpü Mezarlığı-Ölüme Fısıldayan Adam 2 Pdf indir
0

Kibrit Çöpü Mezarlığı-Ölüme Fısıldayan Adam 2 pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Kibrit Çöpü Mezarlığı-Ölüme Fısıldayan Adam 2 kitap ile ilgili özet bilgiler. Kibrit Çöpü Mezarlığı-Ölüme Fısıldayan Adam 2 kitabı yazar Büşra Yılmaz tarafından kaleme alınmıştır. Kibrit Çöpü Mezarlığı-Ölüme Fısıldayan Adam 2 kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Kibrit Çöpü Mezarlığı-Ölüme Fısıldayan Adam 2 kitabın Türkçe Epsilon Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kibrit Çöpü Mezarlığı-Ölüme Fısıldayan Adam 2 pdf oku, Kibrit Çöpü Mezarlığı-Ölüme Fısıldayan Adam 2 PDF yandex, Kibrit Çöpü Mezarlığı-Ölüme Fısıldayan Adam 2 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kibrit Çöpü Mezarlığı-Ölüme Fısıldayan Adam 2 PDF Oku

Kitapları 700 bin satan Büşra Yılmaz’ın fenomen hikâyesi Ölüme Fısıldayan Adam devam ediyor!

“Ölüme fısıldayan adam öldüyse, kibrit çöpü mezarlığı neden boş?”

Öldüğü söylenen sevgilisinin cesedini bulamadığı için onun hâlâ yaşadığına inanan Yosun, gerçekleri öğrenebilmek için geçmişi eşelerken Bay K’den yardım ister. Lakin bu yolculukta öğrenebildiği tek şey, geçmişte duyduğu her şeyin yalan, bildiği tüm yalanların da eksik olduğudur.

İnsanlar, ölenlerin ardından, “Onu kaybettik,” diyor. Peki kaybedilen şeyin bulunma ihtimali her zaman yok mudur?

BENİ BUL.

Benim yaşamak istememe sebebim, bu dünya çapında değil, kafamın içinde yaşıyor oluşum… Dünya acımaz, kabul ediyorum… Ama siz bir de kafamın içini görün.