1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Uygarlığı Değiştiren 100 Kedi – Tarihin En Etkili Kedileri Pdf indir

Uygarlığı Değiştiren 100 Kedi – Tarihin En Etkili Kedileri Pdf indir
0

Uygarlığı Değiştiren 100 Kedi – Tarihin En Etkili Kedileri pdf indir, Tarih türünde kaleme alınan Uygarlığı Değiştiren 100 Kedi – Tarihin En Etkili Kedileri kitap ile ilgili özet bilgiler. Uygarlığı Değiştiren 100 Kedi – Tarihin En Etkili Kedileri kitabı yazar Sam Stall tarafından kaleme alınmıştır. Uygarlığı Değiştiren 100 Kedi – Tarihin En Etkili Kedileri kitabı 168 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 18,5 x 19,5 ebatında olan Uygarlığı Değiştiren 100 Kedi – Tarihin En Etkili Kedileri kitabın 1. Basım Mundi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Uygarlığı Değiştiren 100 Kedi – Tarihin En Etkili Kedileri pdf oku, Uygarlığı Değiştiren 100 Kedi – Tarihin En Etkili Kedileri PDF yandex, Uygarlığı Değiştiren 100 Kedi – Tarihin En Etkili Kedileri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Uygarlığı Değiştiren 100 Kedi – Tarihin En Etkili Kedileri PDF Oku

Tek bir kedinin uygarlığı değiştirmeye gücünün yetmeyeceğini kafanızı yoruyorsanız, koca bir canlı türünü tek başına yok eden Tibbles’ı duymamışsınız demektir. Ya da Pakistan ile ABD içinde diplomatik bir tartışmayı tetikleyen Ahmedabad adlı kedi yavrusunu. Ya da bir tutam tüyüyle bir katilin yakalanmasını sağlayan Snowball adlı Kanada kedisini.
 
Bunlar, “uygarlığı değiştiren 100 kedi”den yalnızca üçü. Elinizdeki kitap bilim, tarih, sanat ve daha bir çok alana katkıda bulunan kedilere selam duruyor. Büyük edebiyat yapıtlarına esin kaynağı olanlardan tutun da, polise telefon ederek sahibinin yaşamını kurtaranlara kadar, kedilerin zekâsını ve cesaretini gözler önüne seren bir çok örnek var bu kitapta.
 
Bütün bu kedicikler, insanlık tarihini az da olsa değiştirdi. Bunu umursamamaları, hatta yaptıklarının farkında bile olmamaları, çok daha basit bir işi başarınca yaygara koparan insanlara örnek olmalı!