Pdf Kitap Arşivi

Tin Ten Tini – Müzik ve Dansın Hayatı Dönüştüren Gücünü Keşfedin Pdf indir

Tin Ten Tini – Müzik ve Dansın Hayatı Dönüştüren Gücünü Keşfedin pdf indir, Müzik türünde kaleme alınan Tin Ten Tini – Müzik ve Dansın Hayatı Dönüştüren Gücünü Keşfedin kitap ile ilgili özet bilgiler. Tin Ten Tini – Müzik ve Dansın Hayatı Dönüştüren Gücünü Keşfedin kitabı yazar Kristal Sıla Özhendekci tarafından kaleme alınmıştır. Tin Ten Tini – Müzik ve Dansın Hayatı Dönüştüren Gücünü Keşfedin kitabı 232 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Tin Ten Tini – Müzik ve Dansın Hayatı Dönüştüren Gücünü Keşfedin kitabın 1. Basım Kuraldışı Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tin Ten Tini – Müzik ve Dansın Hayatı Dönüştüren Gücünü Keşfedin pdf oku, Tin Ten Tini – Müzik ve Dansın Hayatı Dönüştüren Gücünü Keşfedin PDF yandex, Tin Ten Tini – Müzik ve Dansın Hayatı Dönüştüren Gücünü Keşfedin PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tin Ten Tini – Müzik ve Dansın Hayatı Dönüştüren Gücünü Keşfedin PDF Oku

Müzik ve dans tarih boyunca ve her kültürde ruhsal dünyamızı zenginleştirmek yahut iyileştirmek için, sihir ve şifa için kullanılmıştır. Sevdiğin, dinlediğin şarkılar seni sana anlatan aynalardır. O aynaların yansımasından sen sandığın senleri fark edebilir, gerçek seni keşfedebilir ve yaşamını yeniden yaratabilirsin.

Bu kitap müziği ve dansı farkındalıkla kullanma rehberidir. Yeni bir farkındalıkla ve bilimin ışığında onlara bakmaya, onlarla yeniden tanışmaya, müziği, şarkıları yeni bir bakış açısıyla dinlemeye, kendini ve yaşamını daha yakında zamandan tanımak, keşfetmek, dönüştürmek, iyileştirmek ve yeniden yaratmak için onları kullanmaya hazır mısın?

Sihir ve şifa kaynakları olarak müzik ve dans kendine doğru çıktığın yolculuğu kolaylaştıracak ve zevkli hale getirecek. Yeter ki neyi, nerede, nasıl dinleyeceğini ve açığa çıkan duygularla ne yapacağını bil. 

Bir şarkısın Sen!

Sana anlat kendini desem,

Sen olduğun şarkıyı çalsan söylesen

Ve kendi müziğinle dans etsen! 

Nasıl bir şarkı, nasıl bir dans görülmektedir dersin senden?

Yeniden besteleyebilirsin kendini istersen!

Sonsuzluktan yeni sözler, ahenkli melodiler…

Seç seçebilirsen! 

Bu kitap seçimini kolaylaştırmak için!

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu