Ders Kitapları

Temel İmmünoloji Pdf indir

Temel İmmünoloji pdf indir, Üniversite Ders Kitapları türünde kaleme alınan Temel İmmünoloji kitap ile ilgili özet bilgiler. Temel İmmünoloji kitabı yazar Abul K. Abbas Shiv Pillaj Andrew H. Lichtman tarafından kaleme alınmıştır. Temel İmmünoloji kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Temel İmmünoloji kitabın Güneş Tıp Kitabevleri tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Temel İmmünoloji pdf oku, Temel İmmünoloji PDF yandex, Temel İmmünoloji PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Temel İmmünoloji PDF Oku

İmmünolojideki bütün temel kavramları anlamak için müthiş kaynak. Tüm dünya çapında hususunda en fazla satan ünvanı almış eser.

Tamamen güncel bilgiler, kolay anlaşılır okuyucu dostu metin, tamamı renkli resimler, kullanışlı tablolar ve gözden geçirme sorularıyla her düzeydeki öğrenci için immünolojiye uygun bir başlangıç.

“…Öğrenciler için immünoloji hususunda en iyi başlangıç kaynağıdır… İmmünolojik temel kavram ve konseptler güncel ve bilinmesi en kolay biçimde sunulmuştur…” -British Society of Immunology
Tamamen yenilenmiş çizim programı ile görsel olarak öğrenmenizi kolaylaştırın.
İhtiyaç duyduğun immünoloji bilgisine, klinik odaklı içerik ve akılcı bir biçimde tertip edilen içeriğiyle ulaşın.
Klinik vakalar eki sayesinde öğrendiğini pratikte uygulama olanağı bulun.
Yüzlerce tamamı renkli illüstrasyon, kullanışlı tablolar, pedagojik özet kutuları, gözden geçirme soruları ve immünolojik terimler sözlüğü sayesinde tüm bilgilere tek kaynakta ulaşım olanağı bulun.

Sayfa Sayısı: 334

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Güneş Tıp Kitabevleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu