Ders Kitapları

Hep Aynı Yerde Takılıyorum Pdf indir

Hep Aynı Yerde Takılıyorum pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Hep Aynı Yerde Takılıyorum kitap ile ilgili özet bilgiler. Hep Aynı Yerde Takılıyorum kitabı yazar Dila Selengil tarafından kaleme alınmıştır. Hep Aynı Yerde Takılıyorum kitabı 168 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Hep Aynı Yerde Takılıyorum kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hep Aynı Yerde Takılıyorum pdf oku, Hep Aynı Yerde Takılıyorum PDF yandex, Hep Aynı Yerde Takılıyorum PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hep Aynı Yerde Takılıyorum PDF Oku

“Tekrarlayan ve çözümsüz kalmış deneyimlere kalıcı çözümler bulmanın ilk adımı bilinçdışını iyi anlamaktır.”

Hayatınızda hep aynı yerde takılıyorum dediğiniz deneyimler mevcuttur. Aslını söylemek gerekirse tek bir şeyi değiştirdiğinizde bütün hikâyenin değişeceği bu deneyimler korkunun, endişenın, stresin, mutsuzluğun ve psikosomatik hastalıkların temel sebebidir. Tekrar eden sorunlar kader değildir, yapmanız gereken tek şey farklı çözüm metotları uygulamaktır.

Pek çok psikoterapi modelini bir araya getiren Şema Terapi, çocukluk yaşantınız ve ebeveynlerinizden edindiğiniz ve bilinçdışında yer eden olumsuz kişisel tutum ve düşünce blokajlarınızı anlamanıza yardım eder. Kendi içdünyanızı derinden keşfettiğinizde ailenizle, partnerinizle, çocuklarınızla, öğrencilerinizle, çalışma dostlarınızla daha sağlıklı ilişkiler kurar ve onların gelişmesinde harika bir rehber olursunuz.

Aile ve İlişki Danışmanı Dila Selengil, HEP AYNI YERDE TAKILIYORUM kitabında, insanın 4 temel duygusal gereksinimi olan güven, sevgi, saygı ve sınır başlıkları altında 16 bilinçdışı engelleyici şemayı ele alarak, kendinize başka bir pencereden nasıl bakabileceğinizi pratik metotlarla anlatıyor. Hayır demenin, endişelardan arınmanın, kişisel sınırlarınızı korumanın, müthişiyetçilikten ve karamsarlıktan özgürleşmenin metotlarıni sunuyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu