1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Tarot – Kartları ve Anlamları Pdf indir

Tarot – Kartları ve Anlamları Pdf indir
0

Tarot – Kartları ve Anlamları pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan Tarot – Kartları ve Anlamları kitap ile ilgili özet bilgiler. Tarot – Kartları ve Anlamları kitabı yazar Sylvia Abraham tarafından kaleme alınmıştır. Tarot – Kartları ve Anlamları kitabı 192 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Tarot – Kartları ve Anlamları kitabın 1. Basım Mona tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tarot – Kartları ve Anlamları pdf oku, Tarot – Kartları ve Anlamları PDF yandex, Tarot – Kartları ve Anlamları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tarot – Kartları ve Anlamları PDF Oku

Tarot kartlarını ve anlamlarını öğrenerek geçmiş ve gelecekle alakalı tüm sorularınızın yanıtını alın. Bu pratik rehber kitap sayesinde destedeki her bir kartın anlamını, farklı tarot açılımlarını, sevgi, aşk, para, sağlıkla alakalı tüm soruların nasıl yanıtlanacağını öğreneceksiniz.
 
Tarota giriş anahtarınız
 
Geçmişin, bugünün ve geleceğin kapılarını tarot kartlarıyla açın.
 
“Tarot Kartları ve Anlamları” sayesinde birkaç gün içinde tarot açılımlarını ve anlamlarını öğrenecek, böylece aileniz, kendiniz ve dostlarınız için kartları okuyabileceksiniz.
 
Pratik semboller sözlüğü, tarot kartlarında bulunan yüzlerce sembolün herhangi birisini yorumlamanıza yol gösterecektır.
 
Kartlarla alakalı doğru ve herkese açık bir rehber!