1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Sokak Nöbetçileri 2 Pdf indir

Sokak Nöbetçileri 2 Pdf indir
0

Sokak Nöbetçileri 2 pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Sokak Nöbetçileri 2 kitap ile ilgili özet bilgiler. Sokak Nöbetçileri 2 kitabı yazar Aslı Arslan tarafından kaleme alınmıştır. Sokak Nöbetçileri 2 kitabı 872 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Sokak Nöbetçileri 2 kitabın 1. Basım İndigo Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sokak Nöbetçileri 2 pdf oku, Sokak Nöbetçileri 2 PDF yandex, Sokak Nöbetçileri 2 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sokak Nöbetçileri 2 PDF Oku

“Ama hep aynı noktaya dönüyorsun. Çocukluğuna. Senin affetmediğin değil, seni hiç affetmeyen çocukluğuna.”

Sokak Nöbetçileri’nin arasına ajan olarak gönderilen Helin Aktan, karşısında bir aile bulmuştur ve o ailenin de bir ferdi olmak üzeredir fakat kendisini bir köprünün ortasında hissetmeye başlamıştır. Köprünün bir tarafında merhameti, sevgisi ve kurtuluşu mevcuttur; diğer tarafında ise geçmişi, korkuları ve gerçek ailesi. O köprünün ortasında durmaya devam ederken sırlar ağır ağır açığa çıkmaya başlamış, hiç kimsenin göründüğü gibi olmadığını da fark etmiştir. Koza ve Sokak Nöbetçileri’nin içindeki soğuk savaş yalnızca Helin’in mağlup olduğu bir savaşa dönüşecektir çünkü bağlılığın yıkıcı hissini de tadacaktır.

Mutlu Sarca, nasıl kıyametlerin içinde olursam olayım hayata sıkı sıkı bağlanan neşeli tarafımdı.

Işık Sarca, en büyük depremleri yaşadıktan sonra hayattan vazgeçen tarafımdı.

Lâl Sarca, ruhen sırtına kırbaçlar tükettiği halde yürümeye devam eden hırçın ve yaralı tarafımdı.

Bartu Sarca, daima yalnız kalacağına inanan ve elinde vicdanından başka hiçbir duyguyu barındırmayan kimsesiz tarafımdı.

Yankı Sarca, umudumu ve yolumu bulduğum ama hiçbir zaman aynaya baktığımda olamayacağım, kaybolmuş tarafımdı.

Koza, izlerimle ve çocukluğumla zorla itildiğim karanlık tarafımdı.

Onlar Sokak Nöbetçileri’ydi; hepsinde kendimden bir parça vardı.