1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Buzdaki Kelebek Pdf indir

Buzdaki Kelebek Pdf indir
0

Buzdaki Kelebek pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Buzdaki Kelebek kitap ile ilgili özet bilgiler. Buzdaki Kelebek kitabı yazar Sylvia Day tarafından kaleme alınmıştır. Buzdaki Kelebek kitabı 176 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,7 x 21 ebatında olan Buzdaki Kelebek kitabın 1. Basım DEX tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Buzdaki Kelebek pdf oku, Buzdaki Kelebek PDF yandex, Buzdaki Kelebek PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Buzdaki Kelebek PDF Oku

Milyonlarca okurun heyecanla romanlarını beklediği Sylvia Day’den, tutkulu, duygu yüklü bir aşk hikâyesi…

Bu yerde olmak aklımın ucundan bile geçmemişti. Şimdi ise buraya yerleştim. Sevdiğim bir yerde, yenilediğim evimde, bayıldığım dostlarımla vakit geçiriyor, beni mutlu eden bir işte çalışıyordum. Geçmişimle barışıyor, geleceğimin temellerini atıyordum. Derken Garrett Frost kapı komşum oldu.

İnatçı ve cüretkâr, yaşamımın titiz düzenini dağıtan, doğal afet gibi bir adam. Ona dadanmış hayaletleri, dürtülerini kontrol eden işkenceyi iyi tanıyordum. Garrett her koşulda riskli olurdu ama yaralı hali çok daha tehlikeliydi. Bu adamın içinde kopan fırtınalara karşı fazla kırılgan ve içini parçalayan acıya karşı koyamayacak kadar narin olmaktan korkuyordum. Ama bu adam bi hayli fazla kararlı… ve de kışkırtıcıydı. Umut arada bir buzdan ıssızlıkları bile delip geçmeyi başarırdı.

Kalbinizi ısıtacak Buzdaki Kelebek, Crossfire serisiyle tüm dünya çapında çoksatan yazar Sylvia Day’in yarattığı sansasyonun muhteşem dönüşüne işaret ediyor.

“Çok sürükleyici!”
Access Hollywood Live

“Su gibi akan ve hedefi tam on ikiden vuran, dopdolu bir hikâye.”
Kirkus Reviews

“İnsanı hiddetle sayfaları çevirmek zorunda bırakıyor.”
Glamour

“Nefis bir yazım… Day’in bundan sonra yapacaklarını heyecanla bekliyorum!”
RT Book Reviews