1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Endüstriyel Mirasın Aynası – Mirror of the Industrial Legacy Pdf indir

Endüstriyel Mirasın Aynası – Mirror of the Industrial Legacy Pdf indir
0

Endüstriyel Mirasın Aynası – Mirror of the Industrial Legacy pdf indir, Fotograf Prestij türünde kaleme alınan Endüstriyel Mirasın Aynası – Mirror of the Industrial Legacy kitap ile ilgili özet bilgiler. Endüstriyel Mirasın Aynası – Mirror of the Industrial Legacy kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Endüstriyel Mirasın Aynası – Mirror of the Industrial Legacy kitabı Türkçe – İngilizce sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Endüstriyel Mirasın Aynası – Mirror of the Industrial Legacy kitabın Rahmi Koç Müzesi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Endüstriyel Mirasın Aynası – Mirror of the Industrial Legacy pdf oku, Endüstriyel Mirasın Aynası – Mirror of the Industrial Legacy PDF yandex, Endüstriyel Mirasın Aynası – Mirror of the Industrial Legacy PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Endüstriyel Mirasın Aynası – Mirror of the Industrial Legacy PDF Oku

Rahmi M. Koç Müzesi’nin etkileyici atmosferi ve içerdiği binlerce objeden en seçkinleri yeniden bir kitaba taşındı. Fotoğraf sanatçısı Ali Konyalı’nın gözüyle müzedeki objeleri bölümler halinde sayfalarına taşıyan 494 sayfalık kitap, Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık’tan çıktı.

Her geçen gün yeni objelerin katılımıyla daha zengin koleksiyonu daha enteresan hale gelen Rahmi M. Koç Müzesi, 2006 senesinde ‘Haliç’in Kıyısı’nda Endüstriyel Arkeoloji’ adıyla yayına giren kitaba bir yenisini ekledi. ‘Endüstriyel Mirasın Aynası’ adını taşıyan ikinci kitapta Rahmi M. Koç Müzesi’ne zaman içinde eklenen yeni ve kıymetli objeler de yer alıyor. Fotoğrafların Ali Konyalı imzası taşıdığı kitap, Setur’un katkılarıyla, Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık tarafından çıkarıldı ve editörlüğünü Begüm Kovulmaz üstlendi. Endüstriyel Mirasın Aynası, seçkin kitapçılarda … liradan satışa sunuldu.

Rahmi M. Koç ile söyleşi, 12 kıymetli isimden yazılar…

“Lengerhane”, “Hasköy Tersanesi”, “Açık Alanlar”, Ankara “Çengelhan” ve Ayvalık “Sevim ve Necdet Kent Kitaplığı”nı içeren Rahmi M. Koç Müzesi’nden karelerin içinde ilgi çeken yazılardan ilki Rahmi M. Koç ile yapılan söyleşi. Koç, 15 yılı geride bırakan ve 2,5 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlayan müzenin öyküsünü, Haliç’in değişimine katkısını, sergilenen objeler için nasıl kararlar alındığını, Türkiye’de müzecilik ve Rahmi M. Koç Müzesi’nin İstanbul dışındaki çalışmaları ile ilgili görüşlerini dile getiriyor.

Sayfa Sayısı: 493

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe / İngilizce
Yayınevi: Rahmi Koç Müzesi