1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Red Kit 58-Altına Hücum Pdf indir

Red Kit 58-Altına Hücum Pdf indir
0

Red Kit 58-Altına Hücum pdf indir, türünde kaleme alınan Red Kit 58-Altına Hücum kitap ile ilgili özet bilgiler. Red Kit 58-Altına Hücum kitabı yazar Morris (Maurice de Bevere) Jean Leturgıe tarafından kaleme alınmıştır. Red Kit 58-Altına Hücum kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2012 ile basılmıştır. ebatında olan Red Kit 58-Altına Hücum kitabın Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Red Kit 58-Altına Hücum pdf oku, Red Kit 58-Altına Hücum PDF yandex, Red Kit 58-Altına Hücum PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Red Kit 58-Altına Hücum PDF Oku

Çizimleri Morris’e ait, hikâyesi Jean Léturgie ile Yann tarafından yazılmış Altına Hücum, orijinal adıyla Klondike, 1860’ta Kanada Klondike’ta yaşanmış gerçek bir altına hücum macerasını anlatıyor. Lakin bölgeye ulaşabilmek için aşılması gereken, çok sayıda can almasıyla ünlü Chilcoot Geçidi, kahramanlarımız Red Kit ve Düldül için biraz soğuk olmakla birlikte sıradan bir engelden ibaret.

Yol dostları Lord Badminton ile Klondike’a gitmelerinin nedeni olan eski dostu Jasper, Red Kit okurlarının 47. sayı Lord Badi’den tanıdığı İngiliz beyefendileri. Altına Hücum, Jasper’ın seçtiği yeni yaşamı göstermesi yönünden Lord Badi macerasının devamı niteliğinde.

Sıska Smith (Soapy Smith) ile “telsiz” telgrafı da Mattie (Mattie Silks) ile altın terazisi de gerçek şahıs ve ayrıntılar. Düldül’e göre “Beyaz dişli bir köpeği anlatan saçma romanın yazarı” Jack London da maceranın “konuk oyuncusu”.

Sayfa Sayısı: 48

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları