1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Dceased Cilt – 1 Pdf indir

Dceased Cilt – 1 Pdf indir
0

Dceased Cilt – 1 pdf indir, türünde kaleme alınan Dceased Cilt – 1 kitap ile ilgili özet bilgiler. Dceased Cilt – 1 kitabı yazar Tom Taylor tarafından kaleme alınmıştır. Dceased Cilt – 1 kitabı 32 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 16 x 24 ebatında olan Dceased Cilt – 1 kitabın 1. Basım Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dceased Cilt – 1 pdf oku, Dceased Cilt – 1 PDF yandex, Dceased Cilt – 1 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dceased Cilt – 1 PDF Oku

Her Şeyin Sonu Burada Başlıyor!

Altı yüz milyon insan. İşte bu kadar insan Dünya’ya salınan gizemli bir tekno-organik virüse kurban verildi. Virüs altı yüz milyon insana bulaştı. Altı yüz milyon kişi ölüm ve yıkım peşinde koşan bilinçsiz, kudurmuş katillere dönüştü.

Ve bu yalnızca başlangıç.

Şehirler. Uluslar. Denizlerin altındaki krallıklar ve cennet adalar. Birer birer, hepsi bu canavar sürüsüne teslim olacak. Şimdiyse Dünya ve mutlak yok oluş içinde yalnızca Superman, Batman, Wonder Woman ve Justice League’den geriye kalanlar duruyor.

Peki ne zamana kadar?

Şimdiye kadar karşı karşıya geldikları hiçbir şey onları bu büyüklükte bir saldırıya hazırlamamıştı. Şimdiye kadar gördükleri hiçbir şey gezegeni etkisi altına alan bu korku ve trajediyle boy ölçüşemezdi. Kahramanlar ve hainler, tanrılar ve canavarlar yeryüzünden silinirken geriye tek bir soru kalıyordu: Dünyanın sonu geldiğinde Dünyanın En Büyük Süper Kahramanları’na ne olacak?

New York Times çok satan yazarlarından Tom Taylor [Injustice], çizerler Trevor Hairsine [Red Hood and the Outlaws] ile Stefano Gaudiano’ya [The Walking Dead] katılıyor ve DC Evreni’nin altı sayıdan bir araya gelen en karanlık hikâyesini yaratıyorlar.

Yalnız dikkat edin: Korku bulaşıcıdır…