1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Rağmenciler – Akacak Azim Damarda Durmaz! Pdf indir

Rağmenciler – Akacak Azim Damarda Durmaz! Pdf indir
0

Rağmenciler – Akacak Azim Damarda Durmaz! pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Rağmenciler – Akacak Azim Damarda Durmaz! kitap ile ilgili özet bilgiler. Rağmenciler – Akacak Azim Damarda Durmaz! kitabı yazar Mümin Sekman tarafından kaleme alınmıştır. Rağmenciler – Akacak Azim Damarda Durmaz! kitabı 232 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Rağmenciler – Akacak Azim Damarda Durmaz! kitabın 1. Basım Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Rağmenciler – Akacak Azim Damarda Durmaz! pdf oku, Rağmenciler – Akacak Azim Damarda Durmaz! PDF yandex, Rağmenciler – Akacak Azim Damarda Durmaz! PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Rağmenciler – Akacak Azim Damarda Durmaz! PDF Oku

Hayatta iki türlü insan mevcuttur: saydıcılar ve rağmenciler.

Saydıcılar; şartlar daha farklı olsaydı, elinde daha iyi imkan olsaydı, başka biri olarak doğsaydı neler yapabileceğini anlatır. Saydıcıların söylenme sebebi, rağmencilerin başarı nedenidir.

Rağmenciler kayıtsız ve şartsız mücadele insanıdır. “Yapamazsın” diyenlere rağmen, kendi korkularına rağmen, engelleyen ailelere rağmen, duyarsız eşlere rağmen, ayrımcılığa rağmen, yöneticilere rağmen, yoksulluğa rağmen buz kıran gemisi gibi ilerler.

Bu kitap rağmenci karakter ve kafa yapısını anlatıyor. Acıyı akılla işleyenlerin, zorluklara göğüs gerenlerin, yedi kez düşse de

sırtı yere gelmeyenlerin hikâyeleri var.

Yazar kritik bir sorunun peşinde: Mücadeleci insanlar, yaşamın en acımasız zorluklarıyla nasıl başa çıkıyor? Dirençli, dayanıklı, yılmayan bireylerin zihni nasıl çalışır?

Hayat üniversitesi, zorluklarla mücadele fakültesi, azmin zaferi anabilim dalından dersler alacaksınız.

Hepimiz biraz rağmenciyiz. Siz nelere rağmen başardınız?

İleri doğru koşarken sizi geriye çeken eller kimindi?

Herkese ve her şeye rağmen tek bir hayalin peşindeyseniz, bu kitap sizin için. Kötü günlerde ruhunuzu yükseltip, size kim olduğunuzu hatırlatacak.

Destek göremeyenler. Kendi göbeğini kesenler.

Boyun eğmeyenler. Rağmenciler. Bu kitapta birleşin! “Yapamazsın” diyenlerden başka kaybedecek kimseniz yok.

Dünyayı ne kapitalizm kurtaracak ne de sosyalizm, tek kurtuluş yolu var: Rağmenizm!