1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Profesyonel Aşçılık Pdf indir

Profesyonel Aşçılık Pdf indir
0

Profesyonel Aşçılık pdf indir, Üniversite Ders Kitapları türünde kaleme alınan Profesyonel Aşçılık kitap ile ilgili özet bilgiler. Profesyonel Aşçılık kitabı yazar Wayne Gisslen tarafından kaleme alınmıştır. Profesyonel Aşçılık kitabı 21 x 27 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Profesyonel Aşçılık kitabın Türkçe Nobel Yaşam tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Profesyonel Aşçılık pdf oku, Profesyonel Aşçılık PDF yandex, Profesyonel Aşçılık PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Profesyonel Aşçılık PDF Oku

Modern yemek servisi hızla gelişiyor ve şefler için “Profesyonel Aşçılık” kitabı da gelişmeye devam ediyor. Temel beceriler üzerine içeriklere ek olarak güvenilir ve tamamen test edilmiş reçeteler bu kitabı tüm ciddi öğrenciler ve profesyoneller için olmazsa olmaz bir kaynak hâline getirmektedir. Aynı zamanda Sekizinci Basım, mutfak uygulamaları ve tekniklerindeki en son uygulamaları görülmektediran mühim, yeni ve gözden geçirilmiş materyaller içermektedir:

Kitap, etler, kümes hayvanları ve balıklar için temel pişirme metotlarıni yeni bir bölümde birleştirerek, bu ürünler için belirli teknik ve prosedürlere odaklanan kısımlardaki bilgileri güçlendiriyor.

Yiyecek sunumu ve tabak hazırlama ile ilgili güncellenmiş ve yeni fotoğrafların eklendiği bir bölüm, her tür yemek hizmeti operasyonuna uygun modern sunumlar tasarlanması için araçlar sunuyor.

Giderek daha popüler olan popüler sous-vide pişirme tekniği, yeni “trend” reçeteleri ile daha fazla pekiştiriliyor.

Moleküler gastronomi hareketi, bu teknikleri tercih ederek genişletilmiş bir reçete koleksiyonu ile, daha fazla ilgi ve yeni keşiflerle büyüyor.