1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Matematik Fikri Pdf indir

Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Matematik Fikri Pdf indir
0

Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Matematik Fikri pdf indir, Matematik türünde kaleme alınan Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Matematik Fikri kitap ile ilgili özet bilgiler. Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Matematik Fikri kitabı yazar Tony Crilly tarafından kaleme alınmıştır. Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Matematik Fikri kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2014 ile basılmıştır. ebatında olan Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Matematik Fikri kitabın Domingo Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Matematik Fikri pdf oku, Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Matematik Fikri PDF yandex, Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Matematik Fikri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Matematik Fikri PDF Oku

Sıfırı kim keşfetti? Neden dakikada 60 saniye var? Sonsuz ne kadar büyük? Birbirine paralel çizgiler nerede kesişirler? Ve bir kelebeğin kanat çırpışı gerçekten de dünyanın diğer ucunda fırtınaya neden olabilir mi?

Artık okuldayken matematikte ne kadar kötü olduğunuzdan matah bir şeymiş gibi söz etmekten sıkıldıysanız, Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Matematik Fikri büyüleyici bir evrene giriş için harika bir fırsat. Profesör Tony Crilly, Roma sayılarından Fermat teoremine; Oyun kuramından sihirli karelere uzanıyor; sudoku, şifre kırma,piyango veya birleşik faiz hesabının arkasındaki temel mantığı anlatıyor; kalkülüs, istatistik ve cebirin olur da istersek gerçek hayatta nasıl işimize yarayabildiğini ortaya koyuyor. Matematik bundan daha keyifli olmamıştı…

Sayfa Sayısı: 208

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Domingo Yayınevi