Pdf Kitap Arşivi

Percy Jackson ve Olimposlular – Şimşek Hırsızı Pdf indir

Percy Jackson ve Olimposlular – Şimşek Hırsızı pdf indir, Gençlik 10+ Yaş türünde kaleme alınan Percy Jackson ve Olimposlular – Şimşek Hırsızı kitap ile ilgili özet bilgiler. Percy Jackson ve Olimposlular – Şimşek Hırsızı kitabı yazar Rick Riordan tarafından kaleme alınmıştır. Percy Jackson ve Olimposlular – Şimşek Hırsızı kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2009 ile basılmıştır. ebatında olan Percy Jackson ve Olimposlular – Şimşek Hırsızı kitabın Doğan ve Egmont Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Percy Jackson ve Olimposlular – Şimşek Hırsızı pdf oku, Percy Jackson ve Olimposlular – Şimşek Hırsızı PDF yandex, Percy Jackson ve Olimposlular – Şimşek Hırsızı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Percy Jackson ve Olimposlular – Şimşek Hırsızı PDF Oku

Bir gün birisi çıkıp size Antik Yunan tanrılarının hâlâ hayatta olduklarını söylese ne yapardınız? Ya ailenizden birinin bu tanrılardan biri olduğunu öğrenseniz? Olağanüstü güçlere sahip olduğunuzun farkına varsanız? Bir de peşinize mitolojik efsanelerdeki canavarlar düşse? Ne yapardınız? Percy’nin yaptığını… New York Times listelerinde birinci sıraya oturup satış rekorları kıran ve ödüle doymayan Percy Jackson ve Olimposlular dizisi Türk okurlarıyla buluşuyor!

 

İşte karşınızda Percy Jackson. On iki yaşında, hiperaktif, okuma yazmada poblemleri olan ve başı beladan bir türlü kurtulmayan bir çocuk! Peşine takılan, ne olduklarını bir türlü anlayamadığı birtakım doğaüstü yaratıklar da cabası! Bütün bunların sebebi aslında babasının bir Yunan tanrısı olması, fakat poblemleri çözmek tamamen Percy’ye kalmış durumda. Serinin bu ilk kitabında Percy kendini ispatlamak için Zeus’un çalınan şimşeğini bulup hırsız olmadığını herkese göstermek zorunda kalıyor. Yıllardır görmediği babasıyla yüzleşmesi ve tanrılardan bile çok daha kuvvetli bir hazineyi görülmektedirması ise apayrı bir hikaye…

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu