1. Anasayfa
  2. Din Kitapları

Özgenin Dirilişi Pdf indir

Özgenin Dirilişi Pdf indir
0

Özgenin Dirilişi pdf indir, İslamiyet türünde kaleme alınan Özgenin Dirilişi kitap ile ilgili özet bilgiler. Özgenin Dirilişi kitabı yazar Ahmet Bulut tarafından kaleme alınmıştır. Özgenin Dirilişi kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Özgenin Dirilişi kitabın Türkçe Timaş Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Özgenin Dirilişi pdf oku, Özgenin Dirilişi PDF yandex, Özgenin Dirilişi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Özgenin Dirilişi PDF Oku

Hayatını, alemde namaz kılmayan tek kişi kalmayıncaya kadar namazı anlatmaya adamış olan İlahiyatçı yazar Ahmet Bulut, yeni kitabı Özge’nin Dirilişi’nde ateist olduğuna inanan genç bir kızın hakikati buluş hikâyesini anlatıyor. Eğlence ve sefahet dolu bir hayattan, kalbinin ve vicdanının sesini dinleyerek yaşayacağı zorluklar, sıkıntılar, buhranları göze alıp çıkışının hikâyesi bu. Bizzat yaşanmış bir hidayet öyküsü.

Bu dünyaya gönderiliş maksadının peşine takılan Özge’nin en başta nefsi ve ailesiyle verdiği mücadele…

Ahmet Bulut’un kaleminden Özge’nin yaşadığı dönüşüme tanıklık etmeye davetlisiniz; kim bilir belki de bu kendi dönüşümünüzü yaşamaya bir davettir…

“Allah’ım kaçak kulun geldi, tut ellerimden. Beni bana bırakma. Beni bana bırakırsan nereye sürükleneceğimi biliyorsun. Bu zamana kadar nasıl uzak kaldım Senden? Affet beni.”