Pdf Kitap Arşivi

Ölüm ve Ölüm Ötesi Hayat Pdf indir

Ölüm ve Ölüm Ötesi Hayat pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Ölüm ve Ölüm Ötesi Hayat kitap ile ilgili özet bilgiler. Ölüm ve Ölüm Ötesi Hayat kitabı yazar Muhammed Mahmud es-Savvaf tarafından kaleme alınmıştır. Ölüm ve Ölüm Ötesi Hayat kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2000 ile basılmıştır. ebatında olan Ölüm ve Ölüm Ötesi Hayat kitabın Şenyıldız tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ölüm ve Ölüm Ötesi Hayat pdf oku, Ölüm ve Ölüm Ötesi Hayat PDF yandex, Ölüm ve Ölüm Ötesi Hayat PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ölüm ve Ölüm Ötesi Hayat PDF Oku

Gözle Görülen Kıyamet isimli bu eserin, sapık maddeciliğin gözleri körleştirdiği, ölümü, ölümden sonra yeniden dirilişi ve hesaba çekilişi unutturduğu çağımızda, büyük bir boşluğu dolduracağı inancındayım.

Ölüm haktır. Ölümden kaçış ve kurtuluş yoktur. Dünyada her canlı, mutlaka bu kapıdan geçecektir. Çocuk çocukluğundan, yaşlı da yaşlılığından dolayı bu kapıdan geçmek yönünden kurtulamaz. Eceli gelen her varlık ve canlı ölümün acı şerbetinden içecek ve çok bi hayli hızlı olarak ahirete göç edecektir…
(Arka Kapak)

Sayfa Sayısı: 80

Baskı Yılı: 2000

Dili: Türkçe
Yayınevi: Şenyıldız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu