Pdf Kitap Arşivi

Resimli İstanbul – Hatıralar ve Şehir Pdf indir

Resimli İstanbul – Hatıralar ve Şehir pdf indir, Fotograf Prestij türünde kaleme alınan Resimli İstanbul – Hatıralar ve Şehir kitap ile ilgili özet bilgiler. Resimli İstanbul – Hatıralar ve Şehir kitabı yazar Orhan Pamuk tarafından kaleme alınmıştır. Resimli İstanbul – Hatıralar ve Şehir kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Resimli İstanbul – Hatıralar ve Şehir kitabın Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Resimli İstanbul – Hatıralar ve Şehir pdf oku, Resimli İstanbul – Hatıralar ve Şehir PDF yandex, Resimli İstanbul – Hatıralar ve Şehir PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Resimli İstanbul – Hatıralar ve Şehir PDF Oku

“Fotoğraflarla İstanbul’un ve Orhan Pamuk’un geçmişine yolculuk…”

Hiç görmediğiniz bir İstanbul! Orhan Pamuk’un arşivlerden seçtiği eski fotoğraf ve resimlerle… Ara Güler’den Cartier-Bresson’a, İstanbul’un eski fotoğrafçılarından eski gazete koleksiyonlarına, bu kitapta çoğumuzun hiç görmediği resimlerle bambaşka bir İstanbul var.

İstanbul – Hatıralar ve Şehir’de anlattığı konuları, duyguları ek 230 fotoğraf ve resimle işliyor, büyütüyor ve yeni bir anlamla görülmektedirıyor. Elinizdeki, artık metne değil resme dayanan, açıp her köşesinden bakılıp okunacak bir kitap. Ara Güler’den Cartier-Bresson’a, İstanbul’un eski fotoğrafçılarından eski gazete koleksiyonlarına, bu kitapta çoğumuzun hiç görmediği resimlerle bambaşka bir İstanbul var.

“Şehrin manzaralarına bakmak, sokaklarda yürüyerek, gemiyle gezinerek, İstanbul’un verdiği duyguları görüntülerle birleştirmektir, ama gezinerek şehrin manzaralarını seyretmek bu değildir yalnızca, bir de içinde bulunduğunuz ruh halini şehrin size verdiği görüntülerle birleştirebilmektir. Bunu hünerle ve içtenlikle yapmak, insanın hafızasında şehrin fotoğraflarıni en derin ve içten duygularla, acıyla, kederle, hüzünle ve farklı zamanlarda mutluluk, yaşama sevinci ve iyimserlikle birleştirmektir.”

Sayfa Sayısı: 532

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu