Pdf Kitap Arşivi

Obje Art Pdf indir

Obje Art pdf indir, Karikatür türünde kaleme alınan Obje Art kitap ile ilgili özet bilgiler. Obje Art kitabı yazar Bülent Üstün tarafından kaleme alınmıştır. Obje Art kitabı 20 x 20 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Obje Art kitabın Ciltli Komik Şeyler tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Obje Art pdf oku, Obje Art PDF yandex, Obje Art PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Obje Art PDF Oku

Sıradanlığın gemi azıya alarak her alanda hüküm sürdüği bir dünya çapında, nesneler birbirine bağlanıp yönetimi ele geçirirken, onları hangi şekilde gördüğümüz mühim.

”Sıradan”ın norm olmaktan çıkması fakat görme şekil ve disiplininin çeşitlenmesi ile olabilecek. Farklılaşmak anlam zenginliği ile yaşamayı gerektirir.

Objeleri farklı görüp yeni anlamlar yüklemek zenginliktir.

ObjeArt “zenginliktir”.

Üstelik en kolay ama kıymetli bir yoldan..

– Levent Erden –

 

Düşündüklerimiz veya inandıklarımız nesneleri görüşümüzü etkiler.

– John Berger. (Görme şekilleri) –

 

Türk mizahının tanınmış karakterlerinden “Kötü Kedi Şerafettin”nin çizeri Bülent Üstün yaratıcılığının sınırlarını zorlayarak bu kez da Objeart fırtınası estiriyor. Günlük yaşamında kullandığı objeleri basit çizgilerle birleştirerek farklı ve estetik algılar yaratan, nesnelere karakterler yakıştırıp onları hikayelendiren Bülent Üstün’ün ’Obje Art’ kitabından sonra bir daha çevrenizdeki hiçbir şeye aynı gözlerle bakamayacaksınız.

 

 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu