1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama Pdf indir

Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama Pdf indir
0

Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama pdf indir, Psikoloji Bilimi türünde kaleme alınan Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama kitap ile ilgili özet bilgiler. Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama kitabı yazar Beyhan Budak tarafından kaleme alınmıştır. Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama kitabı 240 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 14 x 21 ebatında olan Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama kitabın 1. Basım Sahi Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama pdf oku, Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama PDF yandex, Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama PDF Oku

Güçsüz değilsin, yalnızca insansın.
Her şeyle savaşamazsın.
Her hususta en iyisini yapamazsın.
Her zaman mantıklı davranamazsın.

Bazı zaman akışına bırakmak gerekir.
Bazı zaman savaşmak ve kazanmak yerine yenilgiyi kabul etmek gerekir. Çünkü dünya, yapmak istediklerimizden, kontrol edebileceklerimizden ve gücümüzün yetebileceğinden daha fazlasını içerir.

Sonuç değişmese de bir çok insan hep aynı yöntemi denemeye devam eder. Sen de bunu yaparsan her seferinde kendini daha öfkeli, daha mutsuz hissedeceksin.

Bu kitapta, mutluluğunun kaybettiğin yerde olmadığını anlatmaya çalıştım. Eğer yeterince uğraştığını düşünüyorsan ve sonuç alamıyorsan, artık yola çıkma zamanı gelmiştir.

İşte bu yola çıkma sürecine kabullenme diyorum.

Zayıflıklarını, insanları, dünyayı ve duygularını kabullendikçe güçleneceksin.
Hafifledikçe ağırlaşacaksın.

Bu kitabın anlatmaya çalıştıklarını tek cümleyle özetle deselerdi şöyle yanıt verirdim: “Olan oldu şimdi ne yapabilirim?”

Kabullenerek nasıl güçleneceğini keşfedeceğin bir yolculuğa var mısın?