1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Mitoloji ve Efsaneler Serisi-1 Pdf indir

Mitoloji ve Efsaneler Serisi-1 Pdf indir
0

Mitoloji ve Efsaneler Serisi-1 pdf indir, türünde kaleme alınan Mitoloji ve Efsaneler Serisi-1 kitap ile ilgili özet bilgiler. Mitoloji ve Efsaneler Serisi-1 kitabı yazar Zeliha Ergün tarafından kaleme alınmıştır. Mitoloji ve Efsaneler Serisi-1 kitabı 160 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Mitoloji ve Efsaneler Serisi-1 kitabın 1. Basım Akıl Fikir Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mitoloji ve Efsaneler Serisi-1 pdf oku, Mitoloji ve Efsaneler Serisi-1 PDF yandex, Mitoloji ve Efsaneler Serisi-1 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mitoloji ve Efsaneler Serisi-1 PDF Oku

Efsane bu ya, bilinenlerin dışında, Maran adında, doğaüstü yaratıklar olarak adlandırılan bir tür mevcuttur diye söylenegelir. Bu türün başı insan, bedeni yılan şeklindedir.

Hem maranların atası hem de bütün yılanların efendisi, kraliçesi olan yılanın adı Şahmeran’dır ve bilinen en belirgin özelliği ise insanları yılanların sokmasını önlemektir.

Onun bedeninde üç farklı hikmet mevcuttur; kötüler için zehir, iyiler için şifa, dünya insanlığına bilgelik…

O bütün cisminde hayatla ölümü, hastalıkla şifayı, iyilikle kötülüğü, değişim ve dönüşümü sırtında taşır. İnsanın ihanetini, menfaatperestliğini, tamahkârlığını yüzüne vurur.