1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Miks Üzerine 2 Pdf indir

Miks Üzerine 2 Pdf indir
0

Miks Üzerine 2 pdf indir, Müzik türünde kaleme alınan Miks Üzerine 2 kitap ile ilgili özet bilgiler. Miks Üzerine 2 kitabı yazar Ufuk Önen tarafından kaleme alınmıştır. Miks Üzerine 2 kitabı 16 x 23,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Miks Üzerine 2 kitabın Çitlembik Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Miks Üzerine 2 pdf oku, Miks Üzerine 2 PDF yandex, Miks Üzerine 2 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Miks Üzerine 2 PDF Oku

Türkiye’nin profesyonel ses mühendisi ve müzik prodüktörleri, miks metotlarınin inceliklerini ve meslek sırlarını anlatmaya devam ediyorlar!

Mikse başlarken nasıl hazırlanırız; hangi yazılım ve donanımlarıyla iyi sonuçlar elde ederiz; stüdyo ve konser miksleri içindeki farklar nelerdir; değişik ses kaynakları, farklı müzik türleri farklı mı mikslenir? Hayatlarının büyük bir kısmını müzik ve ses ayırmış, müziğin farklı konuları ve türlerinde uzmanlaşmış profesyoneller miks hususundaki detaylarını ve tecrübelerini paylaşıyorlar.

Sadece teknik bir iş olmayan, herkesin farklı biçimde yaklaştığı ve kendi dokunuşunu kattığı, kimilerine göre bir sanat olan miks; bilgi, tecrübe, içgüdü, ve hissiyattan yararlanarak yapılan bir iş.

Bundan önceki kitap Türkiye’de bir ilkti. Devamı olan bu ikinci kitap, 20 yeni röportajla, ses-müzik miksine değişik bakış açılarını gene amatörden profesyonele herkesin ilgisini çekebilecek bir içerikle sunuyor.