1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Matematik Kitabı Pdf indir

Matematik Kitabı Pdf indir
0

Matematik Kitabı pdf indir, Matematik türünde kaleme alınan Matematik Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. Matematik Kitabı kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Matematik Kitabı kitabı 352 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 20 x 24 ebatında olan Matematik Kitabı kitabın 1. Basım Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Matematik Kitabı pdf oku, Matematik Kitabı PDF yandex, Matematik Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Matematik Kitabı PDF Oku

Karmaşık sayı nedir? İki paralel çizgi birleşebilir mi? Matematik geleceği tahmin etmemize nasıl yardımcı olmaktadır? Matematikçiler tarih boyunca bunun gibi birden fazla büyük soru sormuş ve doğadaki desenlerden modern bilgisayar teknolojisine kadar her şeyi anlamamızı sağlayan yanıtlar vermişlerdir.

Teknik dilin bilinmesinı kolaylaştırarak kısa ve öz açıklamalar yapan, karmaşık teorileri şemalarla sıra sıra çözen, unutulmaz alıntılara bulunduran ve sayılar ile ilgiliki düşüncelerimizle oynayan şakali çizimleriyle Matematik Kitabı, herkesin anlayabileceği bir dilde yazılmıştır.

İster hevesli bir öğrenci olun ister matematiğe merakı olan biri; bu kitapta sizi şaşırtacak ve ilginizi uyandıracak birden fazla şey bulacaksınız.