Pdf Kitap Arşivi

Görünmez Adam-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri Pdf indir

Görünmez Adam-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Görünmez Adam-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Görünmez Adam-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitabı yazar H.G. Wells tarafından kaleme alınmıştır. Görünmez Adam-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Görünmez Adam-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitabın İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Görünmez Adam-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri pdf oku, Görünmez Adam-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri PDF yandex, Görünmez Adam-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Görünmez Adam-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri PDF Oku

Çok soğuk bir kış gününde köye gelen yabancı, hanın sahibini çok sevindirmişti. Böyle ufak bir köyde, kış aylarında müşteri bulmak çok zordu. Hele ki adam ücreti peşin ödeyince, hancının keyfi iyice yerine geldi. Yabancının tepeden tırnağa sımsıkı giyinmiş olması enteresan değildi. Sonuçta dışarıda tipi vardı. Adamın kıyafetlerini veya eldivenlerini içeride şömine yandıktan sonra çıkarmaması da normal kabul edilebilirdi. Herhalde çok üşümüştü. Lakin sürekli olarak atkı, gözlük ve eldivenle dolaşması, bir süre sonra herkese garip gelmeye başladı. Bir de odasında bilimsel deneyler yaptığını söyleyip hancının girmesini yasaklayınca, köyde bir dedikodu patlaması yaşandı. Artık köylülerin tek hedefi bu adamın sırrını öğrenmekti.

Bilim kurgunun en büyük yazarlarından H. G. Wells, Görünmez Adam ’da muhteşem bir macera ve enteresan bir bakış açısı sunuyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu