1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Limon ile Zeytin-Benim Öğretmenim En Şahane Pdf indir

Limon ile Zeytin-Benim Öğretmenim En Şahane Pdf indir
0

Limon ile Zeytin-Benim Öğretmenim En Şahane pdf indir, türünde kaleme alınan Limon ile Zeytin-Benim Öğretmenim En Şahane kitap ile ilgili özet bilgiler. Limon ile Zeytin-Benim Öğretmenim En Şahane kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Limon ile Zeytin-Benim Öğretmenim En Şahane kitabı sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. ebatında olan Limon ile Zeytin-Benim Öğretmenim En Şahane kitabın Mart Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Limon ile Zeytin-Benim Öğretmenim En Şahane pdf oku, Limon ile Zeytin-Benim Öğretmenim En Şahane PDF yandex, Limon ile Zeytin-Benim Öğretmenim En Şahane PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Limon ile Zeytin-Benim Öğretmenim En Şahane PDF Oku

1991 senesinden beri bant karikatür olarak evlerimize misafir olan Türkiye’nin ilk çizgi film karakterleri Limon ile Zeytin, tema kitabı serisine Öğretmenler Günü’ne özel hazırladığı ‘Benim Öğretmenim Bir Şahane’ kitabıyla bir yenisini ekledi.

 

Türkiye’nin en bi hayli beğeni alan ve en popüler lisanslı çizgi karakterleri Limon ile Zeytin’in maceraları üzerinden yaşamımıza yön veren öğretmenlerin, öğretmen-öğrenci ilişkisini mizah dolu bir bakış açısıyla konu alıyor.