Roman Kitapları

Sidney’e 714 Sefer Sayılı Uçuş – Tenten’in Maceraları Pdf indir

Sidney’e 714 Sefer Sayılı Uçuş – Tenten’in Maceraları pdf indir, türünde kaleme alınan Sidney’e 714 Sefer Sayılı Uçuş – Tenten’in Maceraları kitap ile ilgili özet bilgiler. Sidney’e 714 Sefer Sayılı Uçuş – Tenten’in Maceraları kitabı yazar Herge tarafından kaleme alınmıştır. Sidney’e 714 Sefer Sayılı Uçuş – Tenten’in Maceraları kitabı 62 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 21,5 x 29 ebatında olan Sidney’e 714 Sefer Sayılı Uçuş – Tenten’in Maceraları kitabın 3. Basım Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sidney’e 714 Sefer Sayılı Uçuş – Tenten’in Maceraları pdf oku, Sidney’e 714 Sefer Sayılı Uçuş – Tenten’in Maceraları PDF yandex, Sidney’e 714 Sefer Sayılı Uçuş – Tenten’in Maceraları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sidney’e 714 Sefer Sayılı Uçuş – Tenten’in Maceraları PDF Oku

Yirminci yüzyıl Avrupa çizgi romanlarının en ünlüleri içinde sayılan Tenten’in Maceraları bütün dünya çapında bilinen ve zevkle okunan bir macera dizisi. Çizer George Remi, diğer ismiyle Hergé’nin başyapıtı sayılan bu çizgi roman heyecan, mizah ve ince ayrıntılarla dolu sayfalarıyla okurlarına dünyayı dolaştırıyor.

Belçikalı bir gazeteci olan Tenten, köpeği Milu’yla birlikte çıktığı her tehlikeli serüvende kahramanca işlere imza atar. Dünyanın her yerine, hatta Ay’a bile gider. Düştüğü tehlikeli durumlardan zekâsı ve şansıyla kurtulur. Dizinin farklı kitaplarında Tenten’e alaycı ve kaba kişiliğiyle Kaptan Haddok, icatlarıyla Profesör Turnösol ve sakar dedektifler Dupond ve Dupont eşlik eder.

Gerçek veya kurgusal bir mekânda, müthiş ayrıntılarla anlatılan serüvenler Hergé’nin kusursuz çizgileriyle birleşerek bir çizgi romandan fazlasını veriyor.

 

(Tanıtm Bülteninden)

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu