Pdf Kitap Arşivi

Küs Müyüz Tanrım? Pdf indir

Küs Müyüz Tanrım? pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan Küs Müyüz Tanrım? kitap ile ilgili özet bilgiler. Küs Müyüz Tanrım? kitabı yazar Olgu Ilgın tarafından kaleme alınmıştır. Küs Müyüz Tanrım? kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Küs Müyüz Tanrım? kitabın Türkçe Doğan Novus tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Küs Müyüz Tanrım? pdf oku, Küs Müyüz Tanrım? PDF yandex, Küs Müyüz Tanrım? PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Küs Müyüz Tanrım? PDF Oku

Bazı zaman senin için zaman durur. Arka arkaya öyle zorluklar yaşarsın ki dayanacak gücün kalmaz. Bu yaşadıklarını bir nebze olsun hafifletecek tek bir güzel şey bile olmaz. Bir yardım eli uzanmaz. Bir telefon bile çalmaz. Issızlığın ortasında, dünya başkaları için dönerken sen bir başına kalakalmışsındır. Dayanacak gücün kalmamıştır. Yalvarırsın; ne sesin çıkar ne de duyulur. Dünyanın ortasında yapayalnız hissedersin. Son bir gayretle seslenirsin Yaradan’a, bu çağrın da sessizlikle karşılaşır. “Ne oluyor Tanrım?” dersin, “Küs müyüz?” “Neden beni duymuyorsun? Neden görmüyorsun? Yollarımı açmıyor, yardım etmiyorsun?” İşte o zaman en büyük sınavdasındır ve büyük sınavlarda “öğretmen” hep sessizdir. O seni hep görür, ama bir eşiği geçmen, bir dersi öğrenmen gerekiyordur. Zamanın, dayanmanın, iradenin, hayat dersinin, kendini yeniden yapılandırmanın ve inanmanın ödülü gelecektir. Zamanın efendisi büyük öğretmen Satürn elinde ödülü tam o eşiğin ardında seni beklemektedir.

Astrolog Olgu Ilgın’dan benzersiz bir astroloji ve kişisel gelişim kitabı. Sadece doğum yılınıza bakarak, bu dünyaya neyi öğrenmek istiyorsanız geldiğinizi anlayacağınız muhteşem bir rehber.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu