Roman Kitapları

Kuroko’nun Basketbolu 1 Pdf indir

Kuroko’nun Basketbolu 1 pdf indir, türünde kaleme alınan Kuroko’nun Basketbolu 1 kitap ile ilgili özet bilgiler. Kuroko’nun Basketbolu 1 kitabı yazar Tadatoşi Fujimaki tarafından kaleme alınmıştır. Kuroko’nun Basketbolu 1 kitabı 11 x 17,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Kuroko’nun Basketbolu 1 kitabın Gerekli Şeyler tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kuroko’nun Basketbolu 1 pdf oku, Kuroko’nun Basketbolu 1 PDF yandex, Kuroko’nun Basketbolu 1 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kuroko’nun Basketbolu 1 PDF Oku

Taiga Kagami, Seirin Lisesi’ne girdikten sonra basketbol kulübünde Tetsuya Kuroko isimli aşırı sade bir çocukla karşılaşır. Varlığı hemen hemen hiç farkedilmeyen Kuroko, Kagami’nin gözlerinin açılmasını sağlamıştır ama ortada Kuroko’nun “Mucize Nesil” denen en tanınmış takımın üyesi olduğu şeklinde bir gerçek mi mevcuttur…!?

 

Tadatoşi Fujimaki tarafından yazılıp çizilen Kuroko’nun Basketbolu 30 ciltlik bir manga serisidir. Son dönemlerin en popüler spor mangalarından olan Kuroko’nun Basketbolu birinci cildiyle çok yakında zamanda raflarda!

 

(Tanıtım bülteninden)

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu