1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Gantz Cilt 10 Pdf indir

Gantz Cilt 10 Pdf indir
0

Gantz Cilt 10 pdf indir, Manga türünde kaleme alınan Gantz Cilt 10 kitap ile ilgili özet bilgiler. Gantz Cilt 10 kitabı yazar Hiroya Oku tarafından kaleme alınmıştır. Gantz Cilt 10 kitabı 228 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13 x 19,5 ebatında olan Gantz Cilt 10 kitabın 1. Basım Kurukafa tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Gantz Cilt 10 pdf oku, Gantz Cilt 10 PDF yandex, Gantz Cilt 10 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Gantz Cilt 10 PDF Oku

Gantz’ta işler çığrından çıkmaya başlıyor! Kato sonsuza dek ortadan kaybolmuş olabilir mi? Kei’nin âşık olduğu bu kız da kim? Gantz’ın sırrını bilen başkaları da var mı? Peki ya kendine denk bir rakip bulmaya çalışarak çevrede dolanıp duran bu çam yarması da kim?

Hikâye akışı ve ana kahramanlarıyla alakalı beklenmedik değişikliklerle, bildiğimiz hiçbir mangaya benzemeyen Gantz şaşırtmaya devam ediyor. Tuhaf ve dirençli uzaylılarla dolu Gantz evrenindeki karakterlerin kalıcı olduklarını söylemek pek de olabilecek değil. Şu ana kadar karşımıza çıkan en uzun ömürlü karakter olan Kei zor bir soruyla yüz yüze kalmak üzere: Acaba Gantz’la anlaşmasını yerine getirmeyi başarırsa, ağır ağır kanıksamaya başladığı süper güçlerinden vazgeçebilecek mi?

Büyük bir keyifle okuyup devamını heyecanla beklediğiniz yetişkin mangası Gantz, hiç düşmeyen temposuyla devam ediyor.