1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Küçük Hayvan Acil Bakım – Hızlı Referans Rehberi Pdf indir

Küçük Hayvan Acil Bakım – Hızlı Referans Rehberi Pdf indir
0

Küçük Hayvan Acil Bakım – Hızlı Referans Rehberi pdf indir, Üniversite Ders Kitapları türünde kaleme alınan Küçük Hayvan Acil Bakım – Hızlı Referans Rehberi kitap ile ilgili özet bilgiler. Küçük Hayvan Acil Bakım – Hızlı Referans Rehberi kitabı yazar Carlos Torrente Artero tarafından kaleme alınmıştır. Küçük Hayvan Acil Bakım – Hızlı Referans Rehberi kitabı 176 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 16 x 24 ebatında olan Küçük Hayvan Acil Bakım – Hızlı Referans Rehberi kitabın 1. Basım Güneş Tıp Kitabevleri tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Küçük Hayvan Acil Bakım – Hızlı Referans Rehberi pdf oku, Küçük Hayvan Acil Bakım – Hızlı Referans Rehberi PDF yandex, Küçük Hayvan Acil Bakım – Hızlı Referans Rehberi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Küçük Hayvan Acil Bakım – Hızlı Referans Rehberi PDF Oku

Köpek – Kedi Beslenmesi ve Diyetetik / Klinisyen Hekim Rehberi
Bu dünyaca ünlü çoksatan ve olağanüstü kitabın amacı, tam anlamıyla, veteriner hekime, “duygusal” modaların ötesine geçen ispata dayalı beslenme önerileri sunmaktır. Bazı zaman evcil hayvan sahiplerini de konuveyahil etmenin öneminin bunun yanında veteriner hekimin bu husustaki yaklaşımını öne çıkarır.
Sağlık durumunda beslenmenin önemi fakat son senelerda ortaya çıkmıştır. Evcil hayvanların hem yaşam sürelerini uzatmak hem de obezite, diyabetes mellitus, hepatik lipidoz gibi ciddi hastalıkların başlamasını önlemek bu kitabın amacı olmuştur.
Her veteriner hekim, tarafından en sık sorulan sorulara açıklıkla yanıt bulacaksınız; Ne tür bir beslenme rejimi seçilmeli? Mevcut farklı ürünler içinde yolunuzu nasıl bulabilirsiniz? Piyasada ne tür ürünler var?
Başka Hiçbir Kaynakta Bulamayacağınız , ALTIN STANDART Kılavuzun Özellikleri:
Bu çoksatan kılavuz bunun bunun yanında diğer kaynaklarla sinerji içinde önerilebilecek gerçek tarifleri de size sunar.
Bilinçli bir seçim yapmak için çeşitli besin üreticilerinin ürünlerinin besin değerlerini ve beslenme ayrıntı kısmını karşı karşıya geldirabilme olanağı sunar.
Beslenme, hayvan sahipleri ve evcil hayvanlar içindeki ilişkide temel bir unsurdur. Duygusal bir temelde davranış ve yeme bozuklukları ile alakalı konulara açıklık getirilmiştir.
Beslenme tavsiyelerinin tamamını eksiksiz olarak içerir.
Günlük pratikte, en sık sorulan sorulara basit ve etkili yanıtlar sunar.
Yaşamın çeşitli aşamalarında beslenmeyi dikkate alan önerilere yer verir.
Hangi tür gıdaların seçileceğini ve farklı gıdaların nasıl karşı karşıya geldirılacağını belirtir, en sık teşhis edilen hastalıklar için en doğru beslenme yaklaşımını değerlendirir.
Klinisyenler, gıda üreticileri, evcil hayvan sahipleri, takip etmek istedikleri diyet türünü seçip buna karar verebilecekleri bir yol haritası bulacaklardır.
Bilgi ve pratiklik içinde doğru ve uygulanabilir yolu arayan hayvan sahipleri için hastaların gereksinimlerini karşılayan bir perspektife sahiptir.
Kitap bunun bunun yanında günlük pratikte kullanılabilecek bazı basit tarifler de sunuyor.
En son, Raimondo Colangeli’nin bölümü, günlük klinik uygulamada yeni ve