Ders Kitapları

İnsanları Okumak Pdf indir

İnsanları Okumak pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan İnsanları Okumak kitap ile ilgili özet bilgiler. İnsanları Okumak kitabı yazar Jo-Ellan Dimtirius tarafından kaleme alınmıştır. İnsanları Okumak kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2010 ile basılmıştır. ebatında olan İnsanları Okumak kitabın Koridor Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İnsanları Okumak pdf oku, İnsanları Okumak PDF yandex, İnsanları Okumak PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İnsanları Okumak PDF Oku

Beden dilinin önemini vurgulayan bir kitaptan daha fazlasını bulacağınız bu titizlikle araştırılmış ve detaylandırılmış rehberde fiziksel özellikler, ses kalıpları, ofis dekorları ve konuşma esnasındaki davranışlar gibi birden fazla konu ile ilgili enteresan bilgiler edineceksiniz. Patronunuzun masasındaki fotoğraf çerçevesinin şeklinden bir tanıdığınızın fırtınaya küfretme şekiline kadar günlük yaşamda yüz yüze kalacağınız yüzlerce ayrıntıyı nasıl analiz edeceğinizi yine bu eşsiz eserde öğreneceksiniz.

Amerika’nın bir numaralı davranış uzmanı Jo-Ellan Dimitrius bir insanı kitap gibi okuyabileceğimizi dile getiriyor. Yazar; görüntü, ses tonu, yüz ifadesi ve kişisel alışkanlıklardaki gizli mesajları yorumlayarak son yirmi yılda en ünlü duruşmalardaki jüri üyeleri, tanıklar, avukatlar ve yargıçların davranışlarını doğru tahmin edebildi. Fenomen yaratan bu kitapta ise evde, işyerinde ve ilişkilerimizde karşı karşıya geldiğımız günlük problemleri çözmedeki kendi sıradışı başarısının sırlarını anlatıyor.

“Dünyaca ünlü davranış uzman kişilerından yaşamınızı değiştirecek gizli ipuçları.
Larry King

“PAHA BİÇİLMEZ BİR KILAVUZ… İnsanları akıllıca “okuma” hususunda yalnızca pratik ve kıymetli tavsiyeler içermiyor, bunun yanı sıra sayılamayacak kadar çok sözsüz mesajın farkına varmamızı sağlıyor.”
Kirkus Reviews

“İnsanların gerçek görüşleri, güdüleri ve kişiliğistik özellikleri ile ilgili stratejiler…
Bu kapsamlı ve ayrıntılı kılavuz, birinin değerlendirme kabiliyeti ile değerlendirilme kriterlerini geliştirmede çok mühim bir kaynak.”
Publishers Weekly

Sayfa Sayısı: 420

Baskı Yılı: 2010

Dili: Türkçe
Yayınevi: Koridor Yayıncılık

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu