Roman Kitapları

Kebenin Gölgesinde 3: Yalaza Pdf indir

Kebenin Gölgesinde 3: Yalaza pdf indir, türünde kaleme alınan Kebenin Gölgesinde 3: Yalaza kitap ile ilgili özet bilgiler. Kebenin Gölgesinde 3: Yalaza kitabı yazar Ege Avcı tarafından kaleme alınmıştır. Kebenin Gölgesinde 3: Yalaza kitabı 16 x 24 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Kebenin Gölgesinde 3: Yalaza kitabın Arka Bahçe Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kebenin Gölgesinde 3: Yalaza pdf oku, Kebenin Gölgesinde 3: Yalaza PDF yandex, Kebenin Gölgesinde 3: Yalaza PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kebenin Gölgesinde 3: Yalaza PDF Oku

Yasin ve İlker’in içindeki sessizlik bozuluyor. Rüstem bir akşam içkiyi yine fazla kaçırıyor. Bestamilerin içine şüphe düşüyor. Kasabada işler öğle sıcağında kavrulmaya devam ediyor. Gölgeler yine biraz fazla ısınıyor.

Lakin gece ayaz kaldığı yerden kemikleri titretmeye devam ediyor. Çocuklar akşam vakti ağaç altında otururken bir çocuk Erdi’yi anıyor. Boyu en uzun kavaktan uzun olan kepenekli adamdan bahsediyor. Kimse inanmak istemiyor fakat aralarından biri çıkıp da inkar etmiyor.

Çünkü hepsi tarlaların ortasında gece yarısı duyulan sesin iyiye işaret olmadığını biliyor.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu