Roman Kitapları

Moby Dick – Herman Melville’in Romanından Özgün Uyarlama Pdf indir

Moby Dick – Herman Melville’in Romanından Özgün Uyarlama pdf indir, türünde kaleme alınan Moby Dick – Herman Melville’in Romanından Özgün Uyarlama kitap ile ilgili özet bilgiler. Moby Dick – Herman Melville’in Romanından Özgün Uyarlama kitabı yazar Olivier Jouvray tarafından kaleme alınmıştır. Moby Dick – Herman Melville’in Romanından Özgün Uyarlama kitabı 132 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 19,5 x 26,5 ebatında olan Moby Dick – Herman Melville’in Romanından Özgün Uyarlama kitabın 1. Basım Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Moby Dick – Herman Melville’in Romanından Özgün Uyarlama pdf oku, Moby Dick – Herman Melville’in Romanından Özgün Uyarlama PDF yandex, Moby Dick – Herman Melville’in Romanından Özgün Uyarlama PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Moby Dick – Herman Melville’in Romanından Özgün Uyarlama PDF Oku

Amerikan edebiyatının en mühim eserlerinden biri kabul gören Herman Melville’in Moby Dick adlı romanı Kaptan Ahab’ın ezeli düşmanı beyaz balinayla son karşılaşmasının destansı hikâyesidir. Pek çok neslin kitaplığında bulunan bu müthiş eser, Olivier Jouvray ile Pierre Alary’nin titiz çalışmasıyla etkileyici bir grafik romana dönüştü. Herman Melville’in hikayesinden özgün bir alıntılama olan Moby Dick grafik romanı halen kitabı okumaya fırsatı olmamış veya özledikleri bir hikâyeye yeniden göz atmak isteyen okurlar için çarpıcı bir görsellik eşliğinde müthiş bir okuma deneyimi sunuyor.

“Harikalar dünyasının bent kapakları açılıverdi ve çılgın hayallerimin sularıyla, sıra sıra balinalar, sonsuz bir alay halinde içimin ta derinliklerine aktı. Bunların tam ortasında, karlı bir tepe gibi git gide artan, kocaman, bembeyaz bir hayalet vardı.”

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu