1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Karanlık Madde ve Karanlık Enerji – Evrenin Gizemli 95’i Üzerine Pdf indir

Karanlık Madde ve Karanlık Enerji – Evrenin Gizemli 95’i Üzerine Pdf indir
0

Karanlık Madde ve Karanlık Enerji – Evrenin Gizemli 95’i Üzerine pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Karanlık Madde ve Karanlık Enerji – Evrenin Gizemli 95’i Üzerine kitap ile ilgili özet bilgiler. Karanlık Madde ve Karanlık Enerji – Evrenin Gizemli 95’i Üzerine kitabı yazar Brian Clegg tarafından kaleme alınmıştır. Karanlık Madde ve Karanlık Enerji – Evrenin Gizemli 95’i Üzerine kitabı 160 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Karanlık Madde ve Karanlık Enerji – Evrenin Gizemli 95’i Üzerine kitabın 1. Basım Say Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Karanlık Madde ve Karanlık Enerji – Evrenin Gizemli 95’i Üzerine pdf oku, Karanlık Madde ve Karanlık Enerji – Evrenin Gizemli 95’i Üzerine PDF yandex, Karanlık Madde ve Karanlık Enerji – Evrenin Gizemli 95’i Üzerine PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Karanlık Madde ve Karanlık Enerji – Evrenin Gizemli 95’i Üzerine PDF Oku

İngiltere’de 2019 Yılının En İyi 5 Astronomi Ve Uzay Kitabından Biri

Karanlık madde ve karanlık enerji, evrenin bilim bireylerina sorduğu en zor ve en enteresan bilmecelerden biri. Gördüğümüz ve ölçebildiğimiz şeyler evrenin yalnızca %5’ini oluşturuyor. Geri kalan %95’in varlığını yalnızca etkilerinden dolayı, yalnızca matematiksel hesaplamalar yoluyla anlayabilinmekte. Bilim insanları evrenin bu anlaşılamayan, kayıp, gizemli kısmına “karanlık madde” ve “karanlık enerji” adlarını veriyor.

Popüler bilim yazarı Brian Clegg’in bu kitabı yalnızca karanlık madde ve karanlık enerji konusuna değil, astronomi ile modern fiziğin belli başlı konularına bi hayli aydınlatıcı bir ışık tutuyor. Kaçırmayın.

“Açık, kısa ve öz. Evrendeki en büyük soru işaretlerinden birine dair okuyabileceğiniz, giriş niteliğindeki, bilinmesi en kolay kitaplardan biri.”

BBC Sky at Night