Pdf Kitap Arşivi

Nazar Sihir Büyü ve Vesveselerden Korunma Yolları Pdf indir

Nazar Sihir Büyü ve Vesveselerden Korunma Yolları pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Nazar Sihir Büyü ve Vesveselerden Korunma Yolları kitap ile ilgili özet bilgiler. Nazar Sihir Büyü ve Vesveselerden Korunma Yolları kitabı yazar Salih Memişoğlu tarafından kaleme alınmıştır. Nazar Sihir Büyü ve Vesveselerden Korunma Yolları kitabı 55 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 14 x 20 ebatında olan Nazar Sihir Büyü ve Vesveselerden Korunma Yolları kitabın 1. Basım Aktaş Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Nazar Sihir Büyü ve Vesveselerden Korunma Yolları pdf oku, Nazar Sihir Büyü ve Vesveselerden Korunma Yolları PDF yandex, Nazar Sihir Büyü ve Vesveselerden Korunma Yolları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Nazar Sihir Büyü ve Vesveselerden Korunma Yolları PDF Oku

Değerli okuyucu! Günümüzde bireylerin dinden uzaklaşmasıyla içtenyetin kaybolması, zikirden, tefekkürden, ibadetlerden bireylerin uzaklaşması, Allah’ın kullarına ihsan ettiğine haset etmek, bir maşaAllah demekten dahi aciz olmak ve farklı arayışlar içinde yer aldıklarını görmekteyiz. Çok üzücü olan bu gafletin gün geçtikçe artmasıdır.

İnsanların doğru bilgi edinememesinden kaynaklanıp sahte bir hocaya gidip çare araması, sonra hem madden hem manen kandırılması ve sahte hocanın birden çok yalan uydurarak elleyip onu okuması ve bunun gibi her çeşit sahtekarlık asla dinimiz de caiz olmayan şeylerdir.

Sohbetlerden sonra gelen sorular, anlatılan dertler içimize bir ateş düşürüyor. İnsanların dertlerine ayetlerle şifa bulabilmesi için geniş çaplı bir çalışmanın olmasını son derece gereklidir.

Bir gün bir talebemin sıkıntısı olan ölüm korkusunun geçmesine yanıt araştırırken. Lalegül dergisinde devamlı yazıları olan ve şu anda “Lalegül tv de, İlim Meclisine” program konuğu olarak katılan 30 yıllık bir tecrübelerini paylaşan günümüz hastalıklarına ayetlerle yanıt veren Metafizik Uzmanı Sayın Salih Memişoğlu hocanın notlarından sorularımıza yanıt bulduk.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu