1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Jürgen Klopp Pdf indir

Jürgen Klopp Pdf indir
0

Jürgen Klopp pdf indir, Spor ve Sporcular türünde kaleme alınan Jürgen Klopp kitap ile ilgili özet bilgiler. Jürgen Klopp kitabı yazar Elmar Neveling tarafından kaleme alınmıştır. Jürgen Klopp kitabı 512 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Jürgen Klopp kitabın 1. Basım Profil Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Jürgen Klopp pdf oku, Jürgen Klopp PDF yandex, Jürgen Klopp PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Jürgen Klopp PDF Oku

“Mesele futbolun gücü, Liverpool’daki bireylerin ve hatta tüm dünya çapındaki Liverpool fanatiklerinın futbolla yaşıyor olması. Burası sıradan bir kulüp değil, çok özel bir camia.”
Jürgen Klopp

Karizmatik Alman teknik direktör Jürgen Klopp, tek başına Alman futbolundaki kabullenilmiş müesses nizamı yıktı, Borussia Dortmund’u yoktan var ederek yeniden Bundesliga şampiyonluklarına ve Şampiyonlar Ligi finaline taşıdı. Bununla da yetinmedi; dünyanın en gözde futbol arenası olan İngiltere Premier Ligi’ne de ismini altın harflerle yazdırdı ve Liverpool’a kazandırdığı iki dev kupayla, kulübü o eski şanlı günlerine döndürüp Kop tribününün gözdesi haline gelmeyi başardı.

Kendi eşsiz oyun felsefesine sahip olan Klopp, artık usta bir taktisyen olarak dünya çapında büyük bir saygı görüyor. Futbola dair tutkusu ve insanları yönetmekteki becerileri sebebiyle oyuncuları tarafından çok seviliyor; bunun bunun yanında cazibesi, zekâsı ve sahada oynattığı heyecan verici futbol, onu fanatiklerin ve futbolseverlerin gönlünde çok ayrı bir yere koyuyor.
Elinizdeki bu eser, ‘sıradan ve normal olan’ Jürgen Klopp’un ve futbol tarihine ismini duyuran dehasının tüm öyküsünü her açıdan siz değerli okurlarımıza sunuyor.