Ders Kitapları

İletişim Donanımları Pdf indir

İletişim Donanımları pdf indir, Psikoloji Bilimi türünde kaleme alınan İletişim Donanımları kitap ile ilgili özet bilgiler. İletişim Donanımları kitabı yazar Doğan Cüceloğlu tarafından kaleme alınmıştır. İletişim Donanımları kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2002 ile basılmıştır. ebatında olan İletişim Donanımları kitabın Remzi Kitabevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İletişim Donanımları pdf oku, İletişim Donanımları PDF yandex, İletişim Donanımları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İletişim Donanımları PDF Oku

““Keşke”siz Bir Yaşam İçin İletişim Donanımları…”

 

“Keşke çocuğumla daha çok zaman geçirseydim!”

“Keşke vicdanımın sesini dinleseydim!” “Dilim tutulsaydı da keşke söylemeseydim!”

Ne kadar sık duyarsınız ‘keşke’ sözcüğünü. “Şimdi bildiğimi keşke gençliğimde bilseydim!” diyen kişi, verdiği yanlış kararlardan duyduğu pişmanlığı dile getirir. Haksız mı? Bize verilen şu ömürden başka neyimiz var?

‘Keşke’siz bir yaşam için kim olduğunu ve ne istediğini bilmek yetmez, varoluşunu yaşamayı ve paylaşmayı da bilmek gerekir. Düşünürseniz, pişmanlıklarınızın çoğunun insan ilişkilerinden ortaya çıktığını görürsünüz.

İletişim Donanımları, ailede, işyerinde ve toplumda sağlıklı insan ilişkilerine önem veren, ‘keşke’siz bir yaşam isteyen insanlar için yazıldı; yaşamınızın sonunda, “Keşke kendi yaşamımı yaşayabilseydim!” dememeniz için!

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu