1. Anasayfa
  2. Din Kitapları

Hz. Peygamberi Yeniden Düşünmek Pdf indir

Hz. Peygamberi Yeniden Düşünmek Pdf indir
0

Hz. Peygamberi Yeniden Düşünmek pdf indir, İslamiyet türünde kaleme alınan Hz. Peygamberi Yeniden Düşünmek kitap ile ilgili özet bilgiler. Hz. Peygamberi Yeniden Düşünmek kitabı yazar Yasin Pişgin tarafından kaleme alınmıştır. Hz. Peygamberi Yeniden Düşünmek kitabı 304 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Hz. Peygamberi Yeniden Düşünmek kitabın 1. Basım Timaş Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hz. Peygamberi Yeniden Düşünmek pdf oku, Hz. Peygamberi Yeniden Düşünmek PDF yandex, Hz. Peygamberi Yeniden Düşünmek PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hz. Peygamberi Yeniden Düşünmek PDF Oku

Hz. Peygamber’e uymak; zerreden küreye, tepeden tırnağa, iğneden ipliğe bütün eşyayı kuşatan derin bir nazar, merhamet, marifet, muhabbet ve gayret yüklü bir aksiyondur.
Bugün Efendimiz’i (sav) anlamak, somut ve spesifik birtakım sünnetleri yaşamımıza tatbik etme ile başlayan ama burada kalmaması gereken, Efendimiz’in (sav) nazarıyla, hassasiyetiyle, derdiyle, değerleriyle insana, topluma, havadaki kuşa, denizdeki balığa, saksıdaki çiçeğe, sokaktaki köpeğe, kediye hasılı iğneden ipliğe her şeye Onun ümmeti bulunduğumuzun şuuru ve nazarıyla bakmak demektir.
Hz. Peygamber aşk ile özdeştir. Onun sünnetine uyarak Onu sevmeyen, Onun sevgisiyle içini ısıtmayan, hiç kimseyle ünsiyet kuramaz; hakikatte kendi nefsinden başka hiç kimseyi de sevemez.
Onun sünneti ümmet duvarının her bir tuğlasını birbirine bağlayan harçtır. Onun sünnetine uymadan Ona ümmet olunamaz.
O halde şimdi Hz. Peygamber’i “Yeniden” Düşünmek, şimdi ümmet olmak vaktidir…