Din Kitapları

Gülzar-ı Haseneyn Pdf indir

Gülzar-ı Haseneyn pdf indir, İslamiyet türünde kaleme alınan Gülzar-ı Haseneyn kitap ile ilgili özet bilgiler. Gülzar-ı Haseneyn kitabı yazar Fazlullah Rahimi tarafından kaleme alınmıştır. Gülzar-ı Haseneyn kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2012 ile basılmıştır. ebatında olan Gülzar-ı Haseneyn kitabın Revak Kitabevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Gülzar-ı Haseneyn pdf oku, Gülzar-ı Haseneyn PDF yandex, Gülzar-ı Haseneyn PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Gülzar-ı Haseneyn PDF Oku

Gülzâr-ı Haseneyn, Hazret-i İmâm Hasan ve Hazret-i İmâm Hüseyin efendilerimizin başından geçen yakıcı hadiseleri anlatan ve mübarek evlâtları (Hidâyet İmâmları) ile ilgiliki rivâyetleri beyân eden tarihî ve ibret verici bir eserdir. Her Ehlibeyt muhibbinin ve Peygamber efendimizin hânedânını seven her mü’minin kütüphanesinde bu faydalı eserden bulunması elzemdir.

Eser bunun bunun yanında bir rahmet vesilesi ve dostlara bir yâdigâr olması niyetiyle hazırlanmıştır. Bir matem meclisinde meveddetle okunduğunda, bu kemter muhibbin hayır dua ve rahmetle yâd edilmesi temenni ve istirham olunur.
[Fazlullah Rahîmî]

Sayfa Sayısı: 620

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Revak Kitabevi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu