1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Herkes Sever Neşet Ertaş’ı Pdf indir

Herkes Sever Neşet Ertaş’ı Pdf indir
0

Herkes Sever Neşet Ertaş’ı pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Herkes Sever Neşet Ertaş’ı kitap ile ilgili özet bilgiler. Herkes Sever Neşet Ertaş’ı kitabı yazar Zafer İlbars tarafından kaleme alınmıştır. Herkes Sever Neşet Ertaş’ı kitabı 14×22 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Herkes Sever Neşet Ertaş’ı kitabın Ciltsiz Puksavida tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Herkes Sever Neşet Ertaş’ı pdf oku, Herkes Sever Neşet Ertaş’ı PDF yandex, Herkes Sever Neşet Ertaş’ı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Herkes Sever Neşet Ertaş’ı PDF Oku

“Zavallının iki böbreğini de almışlar. Küvette buz torbalarıyla bırakmışlar. Tehdit olarak algılama ama seni öyle bir severim ki, bir gün beni seversen bu adamın durumuna düşmek beni hiç rahatsız etmez.”

 

Hilkat, bir yaradılış mucizesi olarak dünyaya geldi. Bütün yaşamını bu mucizeyi heder etmeye adadı. Yüzlerce lüzumsuz bilgi ile doldurduğu kafası, Pelin’in yaşamına girmesi ile iyice karıştı. Peki bütün bunların Neşet Ertaş ile ne alakası var?

Dostoyevski’den Palahniuk’a , Oğuz Atay’dan Tom Watis’e kadar birden çok “tanıdık sima”dan beslenmiş bir yazar Zafer İlbars. Mizahi üslubuyla; kendini var etmeye çalışırken detaylarda ve kadınlarda kaybolduğunu fark edemeyen kahramanına yaklaşımı, acıma ile yerme içinde keyifle salınıyor.